V sobotu nás bylo vidět ještě v České Třebové a v neděli v Mořicích

V sobotu nás bylo vidět ještě v České Třebové a v neděli v Mořicích

Ještě nám chybělo pár akcí do našeho víkendového výčtu, tak to teď napravuji.

Česká Třebová

V lyžařském areálu Na Horách pokračoval letošní velmi omezený ročník Orelské běžecké ligy krosovými závody v krásném lesním prostředí na těžkých kopcovitých tratích za nádherného počasí.

Nejdřív se vydal na trať Matěj Halas a jako nejmladší vybojoval 8. místo a mezi Orly byl čtvrtý.

Na stejné trati se Anežka Halasová umístila na 6. místě a mezi Orly byla druhá.

Anička Halasová v silně obsazené kategorii juniorek ve výborném čase na 4 km vybojovala 4. místo a mezi Orly také druhá.

Petr Halas měl 3 okruhy, trať 9 km a se zdravotními problémy po tréninkovém výpadku doběhl v kategorii na 11. místě a mezi Orly třetí.

Mořice

Na vcelku utajený závod Mořice RUN se v neděli vydali Patrik Pataki a Tomáš Müller.

Patrik Pataki bojoval až do cíle o bednu, nakonec skončil čtvrtý celkově.

Tomáš Müller pak na velmi hezké 8 km dlouhé trati doběhl sedmý.

Také další naše výsledky jsou velmi povzbudivé, jen by to chtělo houšť a větší kapky.