V Radíkově se sešla obrovská konkurence, ale vidět nás tam opět bylo

V Radíkově se sešla obrovská konkurence, ale vidět nás tam opět bylo

Jediná akce, kde se dalo smysluplně proběhnout, byla v sobotu Radíkovská patnáctka, kde šlo navíc o body do Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje. Tak se nás tam samozřejmě několik objevilo.

Radíkov

Letos tam nebyl led a sníh jako obvykle, tak se dalo běžet. Sice bylo na trati po deštích bláto, ale také nás přivítalo jarní počasí i se sluníčkem.

Lukáš Koudelka bojoval na trati jako lev. A běžel výborně. V nabité konkurenci čtyřicátníků doběhl na pátém místě.

Lucie Kolmašová předvedla také výborný výkon, když v kategorii žen nad 40 let vybojovala šesté místo. Na startu tam stála v této kategorii snad celá středomoravská elita.

Zdenek Kolmaš se také rval s náročnou tratí jako lev. V obrovsky nabité konkurenci čtyřicátníků obsadil 19. místo. Po týdenním pobytu na lyžích běžel opravdu výborně.

Marie Hynštová pak jako jediná dosáhla na stupně vítězů. V cíli byla v kategorii žen nad 50 let, kam už pěkných pár let nepatří, třetí, když vyhrála Petra Kamínková.

Pár nás na startu opět bylo. A všichni odvedli výborné výkony. Zaslouží si pochvalu za výbornou reprezentaci AK Drnovice. Snad se časem opět naše počty na závodech zvýší.