V Přerově i v Jehnicích jsme stáli na stupních vítězů v kategoriích. Simona Grulichová první, Marie Hynštová druhá v Přerově. Irena Pospíšilová a Lukáš Soural třetí v Jehnicích

V Přerově i v Jehnicích jsme stáli na stupních vítězů v kategoriích. Simona Grulichová první, Marie Hynštová druhá v Přerově. Irena Pospíšilová a Lukáš Soural třetí v Jehnicích

V pátek jsme vyrazili pro body do Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje do Přerova na Běh 17. listopadu. Tak jsem startoval už jako dorostenec, sakra toto letí. A v jehnicích pak začal Brněnský běžecký pohár.

Brno – Jehnice

Během 17. listopadu, Během o pohár Jehnic se rozběhl letošní Brněnský běžecký pohár.

A opět jsme tam byli vidět, přestože na starty stály opravdu překvapivě davy běžců.

Ireno Pospíšilová doběhla po bojovném výkonu třetí v kategorii.

Lukáš Soural také okupoval třetí místo mezi čtyřicátníky.

Anežka Langhammerová pak doběhla v nejmladší velmi nabité kategorii žen čtrnáctá.

Startovala tam také Adéla Uhrinová a v nabité konkurenci nejmaldších žen osadila 25. místo.

Přerov

Opravdu parádní bahno nás čekalo po lijácích z posledních dnů na polních cestách okolo Přerova. A všechny nás to pořádně prověřilo. A že nás bylo na startu.

Simona Grulichová si v klidu doběhla pro první místo v kategorii žen nad 50 let.

Marie Hynštová ve stejné kategorii doklusala pro druhé místo.

Martin Skřivánek potom opět obsadil své nepopulární čtvrté místo, ovšem sešla se tam elita mezi čtyřicátníky.

No a já jsem si šel trasu spíš proběhnout, abych viděl, jak si mí svěřenci vedou na trati. Vzal jsem si silniční závodní boty na to bahno, ale myslím, že jsem neprohloupil. Kde jsem bruslil, bruslili i všichni v krosovkách. Občas jsem se tedy viděl na hubě, ale ustál jsem to a netestoval chutě přerovského bláta. Nějak jsem nesledoval pořadí v mé kategorii šedesátníků, a tak jsem skončil nakonec čtvrtý. Ale nebylo to na doraz, tak to mě potěšilo. Rezervy tam jsou….

Jedeme dál, závodů bude hodně, ať je nás vidět.