V Olšanech stáli na bedně v kategoriích Lenka Hrabovská, Lucie Kolmašová, Marie Hynštová, Dana Hyláková, Ondřej Kindl, Lukáš Koudelka, Martin Skřivánek, Jaroslav Trávníček a já taky

V Olšanech stáli na bedně v kategoriích Lenka Hrabovská, Lucie Kolmašová, Marie Hynštová, Dana Hyláková, Ondřej Kindl,

Lukáš Koudelka, Martin Skřivánek, Jaroslav Trávníček a já taky

Jediný závod připadající pro nás v úvahu byl Běh Drahanskou vrchovinou, memoriál Zdeňka Müllera, v Olšanech. Kam jinam jet, než na náš závod?

Brno

Ve středu si opět skvěle vedla na Triexpertcupu Adéla Uhrinová, když celkově doběhla do cíle jako pátá žena a v nejmladší kategorii žen pak skončila druhá.

Olšany

V Olšanech nás přivítalo teplo, po včerejším lijáku I vlhko, ale běželo se všem skvěle. Tak se podíváme, jak si kdo vedl.

Nejdřív ženy

Lenka Hrabovská předvedla parádní výkon, když výborným časem doběhla třetí mezi ženami a v kategorii nad 40 let pak vyhrála.

Lucie Kolmašová běžela jako o život. To je sice u ní normální, ale tentokrát k tomu přidala i markantní zlepšení osobního rekordu na této trati, když si posunula osobák o víc jak 2,5 minuty. Celkově doběhla pátá a v kategorii nad 40 let pak třetí.

Marie Hynštová také běžela výborně a bezpečně v kategorii nad 60 let vyhrála.

Také Dana Hyláková zabojovala a v kategorii nad 60 let doběhla druhá, a to má za sebou minulý týden drsného Czechmana.

A teď probereme muže

Ondřej Kindl vypadá jako letošní kometa. Po fantastickém čase doběhl do cíle celkově jako pátý muž v pořadí a v kategorii nad 40 let skončil druhý.

Lukáš Koudelka také běžel velmi dobře. Celkově skončil šestý a mezi čtyřicátníky třetí.

Smolař Martin Skřivánek předvedl též výborný výkon. Celkově doběhl sedmý a mezi muži nad 40 let obsadil své obvyklé čtvrté místo.

Jaroslav Trávníček rozběhl závod velmi ostře, pak trochu zpomalil, a to bylo rozhodující pro umístění, protože neudržel vedení v kategorii nad 60 let a skončil nakonec druhý.

No a pak tedy já. Na poslední chvíli jsem se rozhodl, že tedy poběžím.

Už nahoru ke Třem javorům jsem sotva pletl nohama. A dál to pak nebylo lepší. Od začátku jsem trpěl jako zvíře a funěl jako sentinel. Jak není naběhané, je to vždycky pochod plný utrpení. Ale pořád jsem se nějak plazil a v posledním kopci jsem se doplazil i k Jardovi Trávníčkovi a pak jsem mu sprostě z kopce do cíle utekl. A že ostatní borci nedojeli, na to se historie neptá.

A tím pádem jsem mezi šedesátníky vyhrál. Ale chodit nebudu nejmíň týden.

Foto Petr Hrabovský: eu.zonerama.com/petrhrabovsky/Album/11576487?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR1MvkY-5HPQ0tpJmpdSaB4TJWjdl8SWApuTM1i-2kdvZDVDbLkmv2nOm7s_aem_Aa5BxTULSj5kRtF0ddLQaskDoMz2wmn778V_biaZ9ixC9v2PNpEpW9dxw0ZmnhO5Jf-SJUisFbuqLYQ8TyAw0hYS

Výsledy: Výsledky - Drahanská vrchovina 2024.xls (61440)

Vyškovská běžecká tour: 11.VYŠKOVSKÁ BĚŽECKÁ TOUR 2024 po 7.závodě.xls (243200)

Konečně se náš sešlo víc a jsem rád. Všem chci poděkovat a také samozřejmě i těm našim členům i ostatním, co nám pomohli s organizací závodu.

A v neposlední řadě i sponzorům, bez kterých by se všechny naše závody nemohly uskutečnit.