V neděli jsme startovali také v Dolních Bojanovicích

V neděli jsme startovali také v Dolních Bojanovicích

Moravsko – Slovenský běžecký pohár pokračoval v neděli Burčákovou šestkou v Dolních Bojanovicích a tam jsme samozřejmě měli své zástupce.

Dolní Bojanovice

V jundoru startovali Anežka, Anička a Matěj Halasovi. A také Stela Tomanová.

Mezi dospělými pak jen Petr Halas.

Anežka Halasová nejdřív vybojovala třetí místo ve své kategorii a pak mezi dorostenkami doběhla čtvrtá.

Matěj Halas startoval i v mladších klucích, kde doběhl šestý a pak v kategorii dorostenců, tam obsadil páté místo.

Anička Halasová zvítězila v kategorii dorostenek.

A Stela Tomanová pak doběhla druhá v juniorkách a mezi mladšími žákyněmi s přehledem zvítězila. Je na fotce s Aničkou.

Petr Halas je ve formě, v kategorii čtyřicátníků vybojoval sedmé místo.

Litovel

Na Litovelskou čtrnáctku se ještě v sobotu rozjel jako každý rok podívat Ivo Krátký. Vedl si výborně, mezi padesátníky obsadil sedmé místo.

Zábřeh

Jaroslav Trávníček absolvoval také v sobotu další závod ze seriálu v běhu na kolečkových lyžích Kolski v Zábřehu. Pořadatelé ho nazývají neoficiálním mistrovstvím Moravy na kolečkových lyžích. Startovalo se v Zábřehu a bezmála 40 km dlouhá trasa končila 8 km stoupáním na kopec s rozhlednou Lázek.
Jaroslav Trávníček zvládl trať za 2:15 hod a v celkovém pořadí obsadil 15. místo.
V kategorii padesátníků pak dojel druhý.

Doufám, že nám nezakážou závodit. Na jaře to stačilo. A jak je vidět, stejně to k ničemu nevedlo. Pořád nám to běhá, tak je škoda to neprodat.