Tým našich žen ve složení Pavla Závodná, Pavlína Poláčková, Anežka Langhammerová a kapitánka Silvie Divišová vybojoval třetí místo na Nomenrunu

Zajímavý štafetový závod Nomenrun ze SKI areálu v Novém Městě na Moravě do Velké Bíteše v celkové délce 88 km tradičně absolvují i naše ženy a vždy se jim tam daří.

I letos stály na startu ve složení Pavla Závodná, Pavlína Poláčková, Anežka Langhammerová a kapitánka Silvie Divišová. Přihlášených bylo předem 123 týmů.

Trasa závodu je rozdělena do 8 úseků dlouhých 6 - 13 km a běhu se účastní maximálně čtyřčlenné ženské týmy. To znamená, jak už z názvu vyplývá, závodit tady muži nemohou. Ovšem pomáhat můžou jako řidiči a doprovod.

Nomenrun - report kapitánky:

Letošní NOMENRUN, krátce před startem znamenal v našem týmu opět náhlou změnu kvůli nemoci. A tak letošními členkami štafety byly:

Silvie Divišová

Pavla Závodná

Pavlína Poláčková

a Anežka Langhammerová

Opět poděkování i řidiči Martinovi. Ráno na startu, kdy jsme letos vybíhaly o trochu dříve, část z nás si stihla dát kávu i zákusek. Řekly jsme si, že si závod užijeme, pokusíme se nezabloudit (úseky jsou bezvadně značené) a nezranit. To se snad povedlo. Po první půlce závodu se náš čas jevil již velmi nadějně. V druhé půli již přicházely krize a projevovala se ztuhlost nohou. Ale i tak po šestém úseku jsme již věděly, že běžíme o bednu. Podařilo se a v čase 7:30,56 jsme doběhly na třetím místě.

To je bez debat skvělý výsledek, který zaslouží obdiv a samozřejmě od nás všech blahopřání.