Třetí jarní test jsme zvládli intervalově se startem po dvou lidech. Pavel Dvořák a Lenka Hrabovská běželi nejrychleji

Třetí jarní test jsme zvládli intervalově se startem po dvou lidech.

Pavel Dvořák a Lenka Hrabovská běželi nejrychleji

Už je možné vyrazit mimo hranice okresu, tak jsme se rozhodli rozjet se zase Pod Hádek a proběhnout se údolím Říčky, kde jsme se testovali na Štěpána minulého roku. Je to příjemná trať, možná nejrovinatější na Drahanské vrchovině a měří 10 km.

Navíc je tam vždy krásně. Sice dnes mrholilo a byla tři stupně, ale i tak paráda.

Dle rozkazu vlády jsme opět startovali intervalově, ale již po dvou lidech, aby nedošlo k nějakému porušení protiepidemických nařízení.

Pavel Dvořák se přijel zase podívat a letěl jako vítr

Na této trati na Štěpána minulého roku s námi Pavel Dvořák také běžel a i dnes se mu vedlo nejlépe. Navíc se pořádně zrychlil pro loňsku. Ubral ze svého času 42 vteřin.

Druhý doběhl další host Ondřej Horák. A taky mu to šlo na to, že je specialista na vrchy skvěle, dostal se 15 vteřin pod 36 minut.

Třetí se opět po tvrdém souboji se čtvrtým Zdeňkem Hochmanem dostal do cíle Tomáš Bohuslav. Porazil Zdeňka ale až ve finiši. Je ve skvělé formě.

Čtvrtý tedy skončil, ale jen o tři vteřiny, Zdeněk Hochman, běžel výborně, sice jen o tři vteřiny rychleji jako loni, ale je na tom také dobře.

Pátý nejlepší výkon předvedl Lukáš Koudelka. Opět se výkonnostně posunul. Začíná se přibližovat osobním rekordům.

Šesté místo obsadil Martin Skřivánek. Po výpadku po zranění už zase běhá a do cíle se dostal v téměř totožném čase jako loni.

Sedmý ve výborném čase proběhl cílem Martin Hráček. Je neuvěřitelné, jak se postupně zlepšuje.

Osmý se dostal do cíle Petr Halas. Po rovině mu to běželo, ale přece jen zaběhl pomalejší čas oproti loňsku, ale to je důsledek dlouhého výpadku kvůli zranění zad.

Deváté místo pak vybojoval Milan Kobliha. Po dlouhé době na startu a je vidět, že natrénoval.

Desátý jsem se doplazil do cíle já. Myslel jsem, že to bude o hodně lepší, ale po pátečním bourání koupelny jsem nemohl ani chodit a asi i proto jsem taky na sedmém kilometru příšerně vytuhl a jen se modlil, abych dolezl aspoň do cíle. Ale v poháru jsem už na čtvrtém místě. To by v tom byl čert, abych ještě jednou v životě nebyl na bedně. Budu to muset pohlídat a jak se to podaří, hned seriál ukončím a zahájíme Letní koronavirový pohár. A pak, že to nepůjde. Už abych začal shánět ceny.

A jedenáctý pak se svým tradičním úsměvem proběhl cílem Josef Kunc.

Lenka Hrabovská se skokově zlepšila

Je to tak. Lenka Hrabovská neběžela, ale doslova letěla. Zlepšila se o neuvěřitelné 2 minuty a 40 vteřin. To tedy klobouk dolů.

Anežka Langhammerová tentokrát přijela jen vyklusat. Ale ten její výklus po 4:30 by asi chtěl zvládat kdekdo.

Třetí v pořadí doběhla Marie Hynštová. Už jí to lítá zlepšila se o 3 minuty a 40 vteřin, ale je fakt, že o Vánocích jen klusala, měla doma pořádný záhul, tak se nikam nehnala, proto je ten časový posun tak markantní.

Čtvrtá pak skončila Eva Dvořáková, ta si trať opravdu vychutnala.

A samozřejmě Jana Halasová opět fotila a prý v Petrově bundě, jak naznal po testu Petr Halas. No, je to v rodině, tak je jedno, kdo v čem chodí. Třeba Petr poběží příště v sukni.

Trénink jako bič. Tak to má vypadat. A jak jsou na tom dobře ti nejlepší kluci, ti se tedy sešli, ovšem i ženy běžely výborně, je vidět, že to naše  dlouhé testování přece jen k něčemu je.

Výsledky: Třetí jarní test - Hádek.xlsx (13374)

Jarní koronavirový pohár po třetím testu: Jarní koronavirový pohár po 3.závodě.xls (39936)