Tomáš Steiner první, Irena Pospíšilová druhá a Lenka Hrabovská třetí v Rakoveckém údolí

Tomáš Steiner první, Irena Pospíšilová druhá a Lenka Hrabovská třetí v Rakoveckém údolí

Vyškovská běžecká tour pokračovala další akcí, a to Během v Rakoveckém údolí. A také jsme měli své zastoupení v Brněnském běžeckém poháru v Rájci.

Rakovecké údolí

Pohodové prostředí v přírodní rezervaci v Rakoveckém údolí, kde je pokaždé radost se proběhnout, přilákalo opět dost členů AK Drnovice. Přestože je mezi námi pořád dost marodů. Snad už bude líp.  Bohužel nás tam potrápil ledový vítr. Ale myslím, že se nám to opět povedlo.

Tak se podíváme, jak kdo běžel.

Nejdřív probereme výsledky žen

Irena Pospíšilová po výborném výkonu doběhla celkově druhá a svoji kategorii pak bezpečně ovládla.

Lenka Hrabovská též běžela velmi dobře. Celkově skončila třetí a v kategorii pak obsadila druhé místo.

Anežka Langhammerová šla závod tréninkově a opatrně. Celkově skončila pátá a v kategorii nejmladších žen pak druhá.

Ema Divišová se začíná pořádně rozběhávat. Mezi nejmladšími ženami doběhla čtvrtá a celkově pak skončila sedmá.

Silvie Divišová pak také tréninkově trať odběhla a v kategorii nad 40 let skončila pátá.

Marie Hynštová si v pohodě doklusala pro vítězství v nejstarší kategorii žen.

A teď se podíváme na muže

Tomáš Steiner si v sólovém tréninkovém tempovém běhu doklusal pro vítězství.

Lukáš Koudelka také běžel velmi dobře. Celkově skončil čtvrtý a v kategorii pak druhý.

Petr Hrabovský opět prokázal, že běhat umí. Mezi muži nad 40 doběhl pátý.

Zdenek Kolmaš v našlapané kategorii čtyřicátníků po velmi solidním výkonu obsadil osmé místo.

Jiří Bubeník si v pohodě doběhl pro druhé místo mezi muži nad padesát let.

A já si trať obešel v rámci kontroly značení, a přesto to stačilo na druhé místo mezi šedesátníky. Ale bohužel pořád to není na nějaké pořádné běhání. Navíc ne na závodění.

Výsledky: Výsledky - BĚH RAKOVECKÝM ÚDOLÍM 2024.xlsx (113179)

Vyškovská běžecká tour po třetím závodě: 11.VYŠKOVSKÁ BĚŽECKÁ TOUR 2024 po 3.závodě.xls (72704)

Rájec

Pro body do Brněnského běžeckého poháru se rozjel Lukáš Soural.

V náročném terénu a silném větru vyhrál mezi muži nad 40 let a celkově doběhl pátý.

Výborně tam běžel také Ondřej Kindl, který v kategoriri čtyřicátníků doběhl na sedmém místě.

I tentokrát se nás sešlo v Rakoveckém údolí poměrně dost. Jsem rád, že když něco pořádáme, přijdete naše akce podpořit.