Tomáš Steiner a Anežka Langhammerová první v Lulči, Irena Pospíšilová třetí na trati ze Skalice do Hodonína a Dana Hyláková třetí na triatlonu v Jablonném

Tomáš Steiner a Anežka Langhammerová první v Lulči, Irena Pospíšilová třetí na trati ze Skalice do Hodonína a Dana Hyláková třetí na triatlonu v Jablonném

Další z našich domácích závodů, Lulečská šestka, memoriál Mgr. Lenky Höfferové, to byla příležitost pro naše členy se ukázat doma a předvést, jak mají natrénované. Ale hlavně přijít podpořit naše akce. Jak se to podařilo, to posuďte sami.

Ovšem hlavně musím opět poděkovat všem, co přišli pomoct, bez vás by se to nepodařilo uskutečnit. A myslím, že je rozumné aspoň dobré duše naší party, co závody pořádá, také jmenovat. A jsou to Lenka a Radek Kalovi, Roman Weiter, Helena Autratová, Jana Halasová, Petr Halas, Denisa Machalová a také další.

Jablonné nad Orlicí

Dana Hyláková po nesmírně hektickém dnu, kdy se vracela z Košic a pak jela ještě do Orlických hor, dokázala v sobotu zabojovat ve zdejším nesmírně náročném triatlonu Jablonman, když v kategorii žen nad 35 let obsadila třetí místo.

Skalica – Holíč – Hodonín

Pořadatelé nám vrazili vidle do zad, když změnili původní prosincový termín na léto a vešli se zrovna do našeho závodu. S tím se nedá bohužel nic dělat. Ale slušně řečeno mě naštvali. A řádně.

Startovala tam v tradiční obrovské konkurenci skvělých běžců a běžkyň také Irena Pospíšilová a vybojovala celkové třetí místo. V kategorii pak skončila druhá.

Nemojany – Luleč

Přes noc nám sprchlo a v lese byla dokonce i zima po předchozích vedrech. Ale i tak bylo to počasí nějaké divné. Přesto se nás sešlo vcelku dost.

Tomáš Steiner si soupeře vychutnal a s přehledem si doběhl pro vítězství.

Stejně tak si vedla Anežka Lankghammerová. Všem ženám utekla o parník a bezpečně vyhrála.

Lukáš Koudelka se také porval se soupeři a celkově doběhl pátý, v kategorii pak třetí.

Petr Halas si trasu též tréninkově proběhl a bylo z toho po dlouhém běžeckém výpadku třinácté místo mezi čtyřicátníky.

Na startu se objevil také Ivo Krátký a pořád mu to šlape. Mezi padesátníky to stačilo na desáté místo.

A hned za ním na jedenáctém fleku pak doběhl Jirka Bubeník.

Také já jsem vyrazil na start a bylo to fakt dost slabé, čtvrté místo mezi šedesátníky, podprůměrný čas, na to neexistuje výmluva.

Marie Hynštová si bez většího úsilí pak doběhla pro vítězství mezi ženami nad šedesát let.

Třetí místo pak vybojovala Anežka Halasová v juniorkách.

A Matěj Halas jako nejmladší účastník doběhl mezi juniory na pátém místě. A vůbec ne ve špatném čase. Budu se nad sebou muset zamyslet.

Výsledky: Výsledky - Lulečská šestka 2022.xls (79872)

Vyškovská běžecká tour po čtvrtém závodě: 9.VYŠKOVSKÁ BĚŽECKÁ TOUR 2022 po 4.závodě.xls (127488)

Nějak nevím, jak to zhodnotit, závod máme za sebou, snad se povedl, to nechám na hodnocení jiných. Je lepší nepodléhat sebeuspokojení, když to třeba jiní vidí odlišně jako já. Pořád je co zlepšovat. Ovšem pokud to situace taky dovolí. To je druhá stránka věci, která čím díl víc vystupuje do popředí. O tom se nebudu rozepisovat, ale zasvěcení vědí…