Petr Halas s dětmi měl opravdu nabitou sobotu

Petr Halas s dětmi měl opravdu nabitou sobotu

Startovali jak na lize v Břeclavi, tak ve Smrdákách a ještě i na Hostýně. Samozřejmě se rozdělili.

Bystřice pod Hostýnem

Anežka Halasová se rozjela na Hostýn, kde běžela hlavní závod a senzačně mezi juniorkami doběhla fantasticky druhá jak v závodě, tak mezi Orly. V odpoledním orelském sprintu Běh k Božímu hrobu pak doběhla také na 2. místě.

Břeclav

Anička Halasová pak v dresu Opavy v 1.NL ve velkém vedru běžela 5000 m, statečně doběhla na 9. místě pro 4 body.

Smrdáky

Potom přejeli na Slovensko, kde MSBP pokračoval Během kúpelným parkom ve Smrdákách.

Matěj Halas nejdřív doběhl 3. mezi staršími žáky na 800 m.

A o hodinu později znovu 3. v juniorech na 1500 m.

Anička Halasová si dala druhý závod na 5,6 km a v nejmladší kategorii žen doběhla čtvrtá.

Petr Halas pak v mužích kategorie C skončil na 6. místě.

Běžela tam i Jana Soldánová a šlo jí to také velmi dobře. V nejmladší kategorii žen doběhla sedmá.

No, měli to nabité, všechny čest. Věřím, že budou příkladem i pro všechny ostatní členy AK Drnovice.