Petr Halas i s dětmi si vedli výborně v Moravských Budějovicích

Petr Halas i s dětmi si vedli výborně v Moravských Budějovicích

Petr Halas zamířil i s dětmi na poslední závod OBL do Moravských Budějovic na půlmaratón Pátera Václava Kosmáka.

Moravské Budějovice

Vrátili se tam po 1 a 3/4 roce, kdy se závod nekonal jako veřejný. A byli úspěšní.

Na trati 100m Matěj Halas zabojoval ve druhé polovině a vyspurtoval si 3. místo.

Anežka Halasová taky bojovala na 200m, ale stačilo to na 4. místo.

Vojta Halas si užil taky 200m a Petr se s ním pořádně zadýchal.

Anežka s Matějem si ještě zaběhli v dorosteneckých kategoriích 2km, a protože byli jediní, tak zaslouženě vyhráli v časech Anežka 10:11 a Matěj 11:06.

S Aničkou Halasovou běžel Petr Halas ještě trať 5,3km. Anička běžela rovnoměrné tempo a v juniorkách obsadila 2. místo v čase 24:12.

Petr Halas běžel s Matějem Halasem první kilometr (aby věděl kde se otočit) a potom zrychlil, ale už mu to stačilo jen na 4. místo mezi muži za 23:35.

Dařilo se nám i až v Moravských Budějovicích. Teď jen doufám, že se závody budou moct pořádat dál, když všichni mají takovou formu.