Petr Fochler s Cashem zvítězili i v dalším canicrossu

Petr Fochler s Cashem zvítězili i v dalším canicrossu

O víkendu Vyrazil Petr Fochler vyrazil na další závod v canicrossu a to na jeho oblíbené Ježdění na Valše, které se i letos konalo v Louce u Olešnice.

Závod byl opět dvoudenní, trať měřila 3,9 km a byla extrémně těžká. Nastoupáno a sestoupáno kolem 100 metrů s tím, že nejhorší byl kopec na posledních 800 metrech, kdy se vystoupalo asi o 70m nahoru. Startovalo se intervalově po 30s.

V sobotu vybíhal Petr jako první a protože se neměl podle čeho orientovat, tak po prvním dnu byli až třetí se ztrátou 1s na druhého a 5s na prvního.

Druhý den byl lepší. Cash šlapal parádně a asi kilák před cílem už předbíhali borce, co startoval 30s před nimi.

Cash celý kopec Petra vytáhl a v cíli z toho byl čas o 28 vteřin lepší na stejné trati, než který zaběhli první den.

Tím pádem nakonec tedy přece jenom urvali první místo s celkovým náskokem 23s na druhého a 1:15 na třetího závodníka.

Je vidět, že druhé kolo jim sedlo a všechno ještě zachránili.

Asi jim pomohlo i to, že běželi ze třetího místa a mohli tak kontrolovat pozice.