Petr Fochler druhý a Lenka Hrabovská třetí na canicrossu v Radíkově, Jaroslav Trávníček zakončil sezónu kolečkových lyží

Petr Fochler druhý a Lenka Hrabovská třetí na canicrossu v Radíkově, Jaroslav Trávníček zakončil sezónu kolečkových lyží

Běžecké závody se psy táhnou. Je to zajímavé a hlavně úplně jiné než klasické závody.

Proto se čím dál víc členů AK Drnovice rozhodlo si to občas zkusit.

Lenka Hrabovská si také poprvé zajela vyzkoušet se svým chrtíkem Bowiem canicross.

A samozřejmě tam startoval Petr Fochler s evropským saňovým psem Cashem, který ovšem závodil po oba dva dny.

Petr první den Petr s Cashem vyhrál a zaběhli nejrychlejší čas.

Ovšem druhý den přestože běželi s Cashem ještě rychleji jako v sobotu, první místo neudrželi, když je dokázal předběhnout druhý muž ze sobotního startu a získal náskok, díky kterému vyhrál.

Lenka Hrabovská startovala v kategorii Hobby a vybojovala s Bowiem třetí místo mezi ženami.

Emma Benýšková pak zaostala se svou krátkosrstou kolií Berry jen o 3 vteřiny za Lenkou a skončila čtvrtá. Bude to velká posila AK Drnovice.

Také Lucie Hrabovská si vyzkoušela závod s Bowiem a na trati 300 metrů pro děti do 10 let s přehledem zvítězila.

Staré Město

Jaroslav Trávníček uzavřel letošní závodní sezónu na kolečkových lyžích účastí na posledním závodě seriálu Kolski cup 2021. Skončil nejlépe v sezóně - na 5. místě z 25. startujících a kategorii nad 50 let vyhrál. Jeli stoupání ze Starého Města v Jeseníkách směrem na polskou hranici s cílem na Kladském sedle. Délka 9,3 km.