Pavlína Poláčková první, Irena Pospíšilová druhá, Lenka Hrabovská třetí, stejně tak třetí skončil Martin Skřivánek a Anežka Langhammerová doběhla čtvrtá v Pístovicích

V Pístovicích při 62. ročníku Běhu Pístovickou riviérou proběhlo také vyhlášení letošní Vyškovské běžecké tour a jsem rád, že se nás tam sešlo hodně.

Pístovice

Běhalo se ve všech kategoriích, tak se podíváme, jak se komu vedlo.

Nejdřív děti

Statečně si vedla při svém prvním závodě v životě Kristýna Smutná. V klidu celou trať uběhla i mezi staršími dívkami a doběhla dvanáctá.

Stejně tak si v pohodě odběhl svůj první závod Roman Smutný. V cíli byl devátý.

Matěj Halas bojoval tradičně až do cíle a ve finiši se dostal na šesté místo.

Anežka Halasová se tak na trati neztratila. V cíli byl sedmá.

Lucie Hrabovská též bojovala se staršímu soupeřkami jako lvice a doběhla pátá.

A Michal Hrabovský si také pořádně mákl a skončil těsně pod stupni čtvrtý.

Jak si vedly naše ženy, mimochodem to byl přebor AK Drnovice

Pavlína Poláčková bezpečně zvítězila mezi ženami a ve výborném čase doběhla absolutně první.

Irena Pospíšilová pak vybojovala druhé místo a svou ji kategorii vyhrála.

Lenka Hrabovská celkově doběhla třetí a v kategorii druhá.

Anežka Langhammerová pak celkově skončila čtvrtá a v kategorii vyhrála.

Marie Hynštová si v klidu doběhla pro vítězství v nejstarší kategorii žen.

Tým AK Drnovice pro ME v krosu ve složení Irena Pospíšilová, Lenka Hrabovská a Lucie Kolmašová obsdadil jako je to ostatně v poslední době obvyklé první tři místa mezi ženami nad 40 let.

A teď probereme muže

Lukáš Koudelka tentokrát prohrál s Martinem Skřivánkem, když doběhl celkově pátý a v kategorii skončil čtvrtý.

Martin Skřivánek po parádním výkonu vybojoval absolutně třetí místo a v kategorii pak také skončil třetí.

Petr Halas pak v pohodovém tempu doběhl pátý mezi padesátníky.

Milan Marek po fantastickém výkonu skončil celkově devátý mezi muži a šedesátníky s přehledem ovládl.

Vyškovská běžecká tour

Po závodě proběhlo vyhlášení Vyškovské běžecké tour, ceny pro nejlepší zajistila Anežka Langhammerová a a poháry pak AK Drnovice.  A myslím, že ti, co nepřijeli na vyhlášení, mohou litovat. My ostatní jsme byli moc spokojení.

Vyškovská běžecká tour: 10.VYŠKOVSKÁ BĚŽECKÁ TOUR 2023 po 12.závodě.xls (526336)

Foto Petr Hrabovský: eu.zonerama.com/petrhph/Album/10460512?fbclid=IwAR0q2jA9mf2Iw_muVE4GKRIa1fxbyOSAkQSdD7FHjqh77Xn-JFuzkr_-l0c

Letošní Vyškovská běžecká tour je u konce, ale závodí se dál, tak věřím, že se nás bude objevovat na závodech pořád hodně a nebudou to jen jedni a ti samí.