Pavla Závodná vyhrála desítku v Prostějově

Pavla Závodná vyhrála desítku v Prostějově

V neděli se běžel Velikonoční půlmaratón v Prostějově a na startu jsme měli také své koně. Podle startovní listiny měli běžet trať 10 km Patrik Pataki, Tomáš Muller a Pavla Závodná. Na půlmaratón byl přihlášený Radek Buchta, ale ten pro zranění nakonec nenastoupil. A Tomáš Muller nakonec také kvůli nemoci neběžel.

Prostějov

Pavla Závodná po velmi dlouhé době vyrazila na start závodu a na trati 10 km s přehledem časem 40:44 zvítězila mezi ženami.

Patrik Pataki zvládl desítku po příšerně dlouhé době vyplněné zdravostmi problémy s elegancí jemu vlastní za 46:01 na čtrnáctém místě v kategorii čtyřicátníků.

Brno

Nina Bartoňková si na delší rozlučku se závoděním dala štafetu na Masarykově okruhu /za neskutečně šílené startovné/ a v klidu svůj úsek doběhla.

Tak se konečně objevili na startu i další členové AK Drnovice. Snad to bude už častěji a nebude to viset na nás pořád jedněch a těch samých a na neuvěřitelné šedesátipětileté Marii Hynštové. Zamyslete se nad tím a nenechejte se zahanbovat.