Opět parádní výsledky v týdnu i v sobotu. Lukáš Soural druhý na Triexpertcupu, Martin Skřivánek druhý v kategorii nad Valašském hrbu

Opět parádní výsledky v týdnu i v sobotu. Lukáš Soural druhý na Triexpertcupu, Martin Skřivánek druhý v kategorii nad Valašském hrbu

Tak opět pracně dávám dohromady výsledky ze závodů. Jako obvykle. Někteří z nás se rozjeli na Valašský hrb, pokračoval Moravsko – Slovenský běžecký pohár. Mám tu ještě výsledek z minulého víkendu a v týdnu se opět běžel Triexpertcup.

Blížkovice

Na Blížkovické desítce se minulou sobotu dařil Silvii Divišové. Po velmi dobrém výkonu doběhla celkově jako třetí žena a v kategorii nad 45 let skončila druhá.

Brno

Triexpertcup v Brně pokračoval závodem na Palackého vrchu. Opět tam stáli na startu Lukáš Soural a Adéla Uhrinová.

Lukáš Soural podal zase velmi dobrý výkon, když celkově doběhl druhý a kategorii čtyřicátníků vyhrál.

Adéla Uhrinová pak zabojovala a obsadila mezi nejmladšími ženami třetí místo.

Valašský hrb

Na tratě do Beskyd, kde se běží Valašský hrb vyrazili Lukáš Koudelka, Martin Skřivánek a Milan Marek. A vybrali si tu nejdelší trasu 50 km, která navíc měřila 55,5 km.

A běželi všichni tři skvěle. Po parádním výkonu v náročných podmínkách vybojoval Martin Skřivánek druhé místo v kategorii nad 45 let.

A to mu chybělo jen 35 vteřin na první flek.

Lukáš Koudelka doběhl ve stejném čase jako Martin, závod absolvovali společně, navzájem se podporovali, a vyneslo mu to sedmé místo v kategorii.

A Milan Marek opět fantastický výkon. Bohužel nejstarší kategorií tam vypsanou byli muži nad 45 a on jako šedesátník doběhl v této kategorii sedmý.

To máme první souhrn výsledků z toho týdne a také soboty. Opět nás bylo řádně vidět a doufám, že se bude dařit i v neděli ve Skalce.