Lukáš Soural zvítězil v Moravsko-Slovenském běžeckém poháru a Martin Skřivánek doběhl ve Slavoníně šestý a v kategorii pak skončil třetí

Lukáš Soural zvítězil v Moravsko-SLovenském běžeckém poháru a Martin Skřivánek doběhl ve Slavoníně šestý a v kategorii pak skončil třetí

V neděli se běžela v Olomouci Slavoníně Slavonínská desítka jako druhý závod Velké cena vytrvalců Olomouckého kraje pro rok 2023,

A Martin Skřivánek si tam zajel vyzkoušet tuhle nepříjemnou několika obrátkovou trať plnou výběhu a seběhu kopců.

Slavonín

Martina Skřivánka tam a silnici samozřejmě čekal ujetý sníh a do toho pak i vánice, která hnala sníh do očí. Přesto zabojoval, využil hřebové boty a celkově mezi všemi závodníky doběhl šestý. V kategorii mužů nad 40 let pak vybojoval třetí místo.

Gbely

Na Slovensko si zajel na slavnostní vyhlašování Moravsko-Slovenského běžeckého poháru za rok 2022 Lukáš Soural. Převzal tam cenu za absolutní vítězství v celém seriálu a samozřejmě i v kategorii mužů nad 40 let.