Lukáš Soural zvítězil v Nové Lhotě a Dana Hyláková vyhrála triatlon v Jablonném

Lukáš Soural zvítězil v Nové Lhotě a Dana Hyláková vyhrála triatlon v Jablonném

Ještě tu máme dva sobotní výsledky, takže je potřeba všechno doladit a dát vědět, jak se nám tam dařilo.

Slavkov

Také mi trochu unikl výkon Petra Halase, který ve čtvrtek ve Slavkově zvítězil v běhu na 1500 m solidním časem 5:34.

Nová Lhota

Lukáš Soural přejel hned z Nemojan do Nové Lhoty na další závod započítávaný do Moravsko – Slovenského běžeckého poháru na Novolhotskou pětku.

A s přehledem si tam se všemi soupeři poradil, když zvítězil s velmi slušným náskokem.

Startovala tam také Jana Soldánová a v nejmladší kategorii žen doběhl osmá.

Jablonné

Dana Hyláková si odskočila z chalupy na sprint triatlon v Jablonném v Orlických horách. Název závodu je Jablonman a vypsané kategorie pro ženy byly jen do 35 let a nad 35 let. Takže závodila se ženami o 25 let mladšími.

Závod zahájili v dešti ala pak se počasí umoudřilo.

Plavalo se v bazénu 2 kola, kolo se jelo s velkým převýšením a běh ho měl také.

Dana na kole i běhu hodně soupeřek předjela a předběhla, ale vůbec netušila, jak se umístila. Při vyhlašování to byl pak pro ni trochu šok, protože v kategorii +35 zvítězila.

Dokonce tam absolvovala i rozhovor pro Českou televizi.

Tak tento víkend se nám fakt dařilo a také závodilo hodně členů AK Drnovice.