Lukáš Soural zvítězil v Holíči. Lukáš Koudelka pak doběhl druhý a Martin Skřivánek třetí v Olomouci

Lukáš Soural zvítězil v Holíči. Lukáš Koudelka pak doběhl druhý a Martin Skřivánek třetí v Olomouci

Tentokrát jsme vyrazili pro body do Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje do Olomouce na Běh s klokanem.

Brno

Ještě ve čtvrtek se ale naši borci rozjeli na další akci z Brněnských běhů, a to na Běh akátkami.

Lukáš Soural opět bezpečně zvítězil.

Anežka Langhammerová pak doběhla druhá mezi ženami.

A Adéla Uhrinová čtvrtá celkově mezi ženami a třetí v kategorii nejmladších žen.

Holešov

Běh zámeckým parkem v Holešově v pátek večer zvládla skvěle Simona Grulichová, kde s přehledem ovládla svoji kategorii a celkově doběhla jako pátá žena.

Holíč

Parádní výkon předvedl v sobotu Lukáš Soural v Holíči, když smetl všechny soupeře a s přehledem tam zvítězil.

Olomouc

Za příšerného vedra a v nejhorším možném čase, start závodu ve 13:30, se bojovalo o body v Olomouci při Běhu s klokanem.

Lukáš Koudelka běžel navzdory počasí výborně, když doběhl celkově druhý po velmi dobrém výkonu.

Také Martin Skřivánek běžel skvěle. Forma mu jde nahoru. Skončil celkově třetí kousek za Lukášem.

Marie Hynštová se také dostává do formy, s přehledem tam ovládla kategorii nad 50 let.

Opět stáli na startu jen ti skalní. Co se dá dělat, jsem rád, že alespoň oni závodí.