Lukáš Soural vyhrál ve Slatině, vidět nás bylo v Třebíči, Praze, Starém Městě a Borském Mikuláši

Lukáš Soural vyhrál ve Slatině, vidět nás bylo v Třebíči, Praze, Starém Městě a Borském Mikuláši

Tak nakonec jak jsem zjistil, to s naší účastí na závodech tak špatné nebylo. A když jsem to teď dal dohromady, je toho celkem dost, tak si to proběhneme a podíváme se, jak se komu kde dařilo.

Brno - Slatina

Na závodě Slatina kros Lukáš Soural s přehledem zvítězil a v neděli ho tam čeká ještě krátký sprint. V Moravsko – Slovenském běžeckém poháru pak již pár závodů před konce vyhrál Lukáš absolutně a samozřejmě i v kategorii. Skvělý výsledek. Neuvěřitelné.

A v nedělním sprintu pak obsadil druhé místo.

Praha

Na chodecké závody do Prahy vyrazil Petr Halas s dětmi. V nepříjemném počasí a v dešti se jim tam opravdu zadařilo.

Matěj Halas bezpečně vyhrál mezi kluky.

Anežka Halasová pak ovládla závod dívek.

A Anička Halasová došla na 3 km trati jako druhá juniorka.

Třebíč

Na Borovinskou desítku do Třebíče se rozjely Silvie a Ema Divišovy.

Ema vybojovala na 3,3 km dlouhé trase po výborném výkonu třetí místo mezi juniorkami.

Silvie Divišová pak na 6,7 km dlouhé trati doběhla do cíle jako pátá žena a v kategorii nad 45 let skončila druhá.

Staré Město

Jaroslav Trávníček se zúčastnil výjezdu na kolečkových lyžích ze Starého Města v Jeseníku na Kladské sedlo, který je součástí seriálu Kolski.

Závod dlouhý 9,2 km s převýšením 274 m absolvoval na mokré silnici a v mírném dešti za 38:13 min. V kategorii padesátníků obsadil 2. místo a celkově dojel na 7. místě z 32. účastníků. V celkovém pořadí seriálu drží 2. místo před posledním závodem v Nemili.

Borský Mikuláš

Až do Borského Mikuláše se zajela proběhnout Jana Soldánová a podala tam velmi slušný výkon, který jí tam vynesl deváté místo mezi ženami.

Takže to fakt nebylo tak špatné, jak jsem to z počátku viděl. Je dobře, že pořád závodíme. Jedeme dál.