Lukáš Soural vyhrál v Dolní Dobrouči a s Anežkou Langhammerovou ve středu doběhli druzí v Brně, Lenka Hrabovská třetí v Drahanovicích

Lukáš Soural vyhrál v Dolní Dobrouči a s Anežkou Langhammerovou ve středu doběhli  druzí v Brně, Lenka Hrabovská třetí v Drahanovicích

Lukáš Soural vyhrál v Dolní Dobrouči a s Anežkou Langhammerovou ve středu doběhli druzí v Brně, Lenka Hrabovská třetí v Drahanovicích

Tak je po prázdninách, závody se rozjíždí, tak doufám, že si všichni řádně odpočinuli a teď to rozbalí tak, že nás bude všude plno.

Kněžice

Ještě nám chyběly nějaké výsledky z Kněžic z minulého pátku. Tak to dávám do pořádku.

Matěj Halas tam vybojoval druhé místo v e své kategorii.

A Anežka Halasová se tak postavila na druhé místo na stupních vítězů.

Brno

Ve středu opět klasicky pokračoval Triexpertcup i s Lukášem Souralem, Anežkou Langhammerovou a Adélou Uhrinovou na startu 10 km závodu na dráze pod Palackého vrchem. A vedli si opět skvěle.

Lukáš Soural doběhl druhý celkově a první v kategorii časem 34:15.

Anežka Langahammerová pak skončila druhá mezi nejmladšími ženami a třetí celkově v osobním rekordu 41:05.

A Adéla Uhrinová doběhla třetí mezi nejmladšími ženami a celkově čtvrtá také v osobáku 44:00.

Dolní Dobrouč

Až do Dolní Dobrouče se rozjel Lukáš Soural pro body do Orelské Běžecké ligy. A v závodě s přehledem zvítězil absolutně.

Křižanov

Další triatlon si v Křižanově vyzkoušela Anežka Langhammerová a mezi ženami skončila třetí.

Drahanovice

Poslední ročník Košířského žigance byl pro nás smutným zakončením éry krásného závodu a my se tam rozjeli rozloučit se s hlavním pořadatele a poděkovat mu ty roky, co pro nás tuhle akci v krásné přírodě Velkého a Malého Kosíře připravoval.

Lenka Hrabovská podala parádní výkon, přestože ji, stejně jako Lukáše a Martina popíchali sršni. Vybojovala třetí místo celkově a v kategorii skončila druhá.

Lukáš Koudelka běžel skvěle a do cíle se dostal celkově jako pátý. V kategorii pak vybojoval třetí místo.

Také Martin Skřivánek podal výborný výkon. Ovšem bylo to zase jen čtvrté místo mezi čtyřicátníky.

Simona Grulichová se ukázala ve výborném světla, když ovládla ženy nad 50 let.

A Marie Hynštová pak za ní doběhla také ve slušném výkonu druhá v této kategorii.

Já se taky postavil na start, abych se s tímto oblíbeným závodem rozloučil. Ale opravdu jsem běžel jen tak, abych si nic neudělal a trať si v klidu konečně jednou prohlédl. Divočáky z prvních mužů a žen jsem zahlédla akorát na startu. A další draky třeba i v podobě Zdenka Kolmaše jsem viděl chvíli před sebou, jenže třeba pak zrovna Zdenek kopl v kopci do vrtule, vystřelil jako dělová koule a zmizel mi v dáli. Ale věřím, že zase bude líp a já se s vámi všemi opět utkám. A sakra mi můžete věřit, že vám nedaruji ani metr.

Věřím, že v září bude pro nás všechny období, kdy se po závodním půstu opět ve velkém postavím na start a předvedeme, co umíme.