Lukáš Soural vybojoval druhé místo na Slovensku a Halasovi rýžovali v Olešnici

Lukáš Soural vybojoval druhé místo na Slovensku a Halasovi rýžovali v Olešnici

Ještě tu máme další sobotní výsledky ze závodů a ty fakt stojí za to. Opět se nám všude dařilo.

Plavecký Štvrtok

Pro další body do Moravsko-Slovenského běžeckého poháru se rozjel Lukáš Soural až na Slovensko do Plaveckého Štvrtku a v závodě Mravenčárská míla si vedl opět výborně. Absolutně doběhl na druhém místě a svoji kategorii mužů nad 40 let bezpečně ovládl.

Olešnice

Petr Halas i s dětmi pak vyrazil na další závod Orelské běžecké ligy do Olešnice na Blanensku. A byli tam nadmíru úspěšní.

Matěj Halas si v přípravce vysprintoval na 400 m krosové trati bronz.

Anežka Halasová na stejné trati potom v mladších žákyních brala stříbro, a ještě si dala závod s juniorkami na 1500 m a tam skončila také druhá.

Vojta Halas absolvoval s kluky závod na 200 m.

Petr Halas běžel 2700 m, a uhájil vítězství v mužích nad 50 let před Petrem Jančaříkem z Brna.

Petr mu sice do prudkého kopce v druhé polovině trati už dýchal na záda, ale v seběhu mu Petr Halas utekl a vyhrál.

To máme tedy opět parádní souhrn výsledků. Sezóna se rozjíždí naplno, tak jedeme dál, co to dá. A snad se přidají i ostatní.