Lukáš Soural ovládl Triexpertcup a v Kunovicích doběhl druhý. Lukáš Koudelka s Martinem Skřivánkem také doběhli druzí na Vysočině a do třetice Simona Grulichová skončila druhá v Litovli

Lukáš Soural ovládl Triexpertcup a v Kunovicích doběhl druhý. Lukáš Koudelka s Martinem Skřivánkem také doběhli druzí na Vysočině a do třetice Simona Grulichová skončila druhá v Litovli

Tento víkend byla opravdu velká možnost si zazávodit. Nějak nám to nevyšlo. Co se dá dělat. Vidět nás bylo, jen by to mělo být lepší.

V Pisárkách skončil letošní Triexpertcup a zase jsme tam byli úspěšní.

Lukáš Soural opět bezpečně zvítězil. A ovládl celý Triexpertcup.

A Adéla Uhrinová doběhla pátá v kategorii nejmladších žen.

Majetín

Majetínský večerní běh vyrazila v pátek večer navštívit Simona Grulichová. Celkově doběhla mezi ženami třetí a ve své kategorii tam bezpečně zvítězila.

Litovel

Běh Litovelským Pomoravím je závod v překrásném prostředí přírodní rezervace.

Opět jsme tam po několika letech vyrazili.

Bohužel nás bylo na startu málo. Výborně běžela Simona Grulichová, když celkově doběhla druhá mezi ženami a v kategorii nad 50 vyhrála.

Na startu stála také Marie Hynštová. Do cíle se dostala a bylo to utrpení. Meziv padesátnicemi skončila druhá. Byla ráda, když to dnes uběhla.

Ale tady si sypu popel na hlavu já. Bohužel jsem zavinil její pád, když jsem na ni zavolal při rozklusání, kolik jsme už uběhli, blbec jsem nechal doma garmin, ona se podívala na hodinky a naprosto nekontrolovatelně se natáhla na zem. Jako podťatý strom. A neštěstí bylo na světě. O co zakopla, to jsem ale nepochopil. Ovšem narazila si pořádně stehno a rozbila koleno. Kde jsem a šlápnu tam, tak tam tráva sto let neroste. Začínám být nebezpečím pro všechny kolem sebe. Už abych závodil. Dnes jsem jen kole kibicoval po trati, a ještě udělal špatné fotky. Už abych mohl běhat. Tak udělám míň škody.

Kunovice

Pro další body do Moravsko – Slovenského běžeckého pohár se rozjel Lukáš Soural do Kunovic. Po výborném výkonu celkově doběhl druhý a ve svojí kategorii nad 40 let vyhrál.

Vysočina

Na Saar Challennge se zase rozjeli podívat Martin Skřivánek a Lukáš Koudelka.

A dali si trailový maratón po Žďárských vrších. Vedli si tam výborně. Trasu dlouhou 46 km s převýšením 912 metrů zaběhli pod 4 hodiny. Oba dva společně doběhli celkově druzí a svoji kategorii čtyřicátníků vyhráli.

Závodů je hodně, členů AK Drnovice, co závodí už míň. Nedá se nic dělat. Už to tak je.