Lukáš Koudelka a Lenka Jančaříková nejrychlejší v Hošticích

Lukáš Koudelka a Lenka Jančaříková nejrychlejší v Hošticích

Počasí si dělá, co chce. Nedá se odhadnou ani jak bude příští den. Tak jsem riskl test v Hošticích. Ty bývají nejprůchodnější. Vyjma tedy cesty z Nemojan do Račic.

Ovšem i tak to nebyla žádná procházka, protože cestou zpět z Ivanovic fučel studený vichr až hrůza.

Ovšem i tak je to velmi rychlá trať. Tak bych tam chtěl někdy na jaře ve volném termínu v březnu nebo dubnu uspořádat závod zařazený do Vyškovské tour, aby se nahradily Uhřice, a hlavně aby si všichni mohli zaběhnout výborné časy hned na jaře na desítku.

Dám o tom včas vědět.

Hoštice

Skvělou formu z poslední doby opět potvrdil Lukáš Koudelka, doběhl první v osobním rekordu na této trati.

Druhé místo obsadil Martin Skřivánek, které se pořád nemůže zbavit bolestivého zranění. Dnes to přijel po delší době vyzkoušet a nebylo to vůbec špatné.

Třetí místo vybojoval Petr Jančařík taktéž ve výborném výkonu, který navíc celou trať pomáhal Lence Jančaříkové coby vodič.

Čtvrtý se dostal do cíle Petr Halas a je vidět, že se už se dostává do tempa. Na ten protivítr opravdu výborný čas.

Páté místo obsadil pak Radek Buchta. Jinak nový člen AK Drnovice.  Na jeho věk také super výkon. Tak Radku vítej mezi námi.

A šestý muž v pořadí jako obvykle nezdolný Pepa Kunc. A vede Zimní pohár jen tak na okraj pro vaši informaci.

Lenka Jančaříková letěla s Petrem jako o život. Věděla, jak běžela Anežka, tak do toho šlápla vítr nevítr a vyneslo jí to nejen první místo, ale také parádní čas.

Druhá tedy doběhla dle času Anežka Langhammerová. Ale ona je v Krkonoších, tak test šla sama již ve čtvrtek ráno. Škoda, že nemohla jít dnes s Lenkou, byl by to také skvělý čas. Ovšem i sama zaběhla tuto trať parádně.

Třetí doběhla Anička Halasová.  Už je na ní vidět, že běží a také čas, který dala, už stojí za to. A bude to čím dál lepší. O tom jsem přesvědčený.

Čtvrté místo obsadila Marie Hynštová. Opět vzala test s nadhledem a hlavně si přijela odtrénovat. Snad už se začne postupně zase zrychlovat.

Samozřejmě si tam odtrénovala také Anežka Halasová.

A zdatně jí sekundoval, jak je vidět i na bundě, Matěj Halas.

Nesmím zapomenout také na parádní fotky Jany Halasové.

Výsledky testu: 2. Hoštická desítka.xlsx (13143)

Průběžné pořadí Zimního pohár AK Drnovice: Zimní běžecký pohár AK Drnovice po 9.závodě.xls (75264)

Foto Jana Halasová: smutnasgirl.rajce.idnes.cz/Hostice_10_-_test_AK_Drnovice_leden_2022/

Závody nejsou, omikron řádí, tak jsme si aspoň v rámci možností zatrénovali a uvidíme, co přinesou příští dny. Sice by se mělo běžet na Posluchov, ale čert ví, co bude v sobotu. Vždyť tady se neví dne ani hodiny…

Ale jedno je jisté, když nic, tak minimálně test v sobotu bude, pokud nikam nepojedeme.