Lukáš Soural a Marie Hynštová ovládli své kategorie v Petrovicích

Další z legendárních závodů je Hraběnčino běhání v Petrovicích u penzionu U Hraběnky. Tam jsme se toho také naběhali, a proto jsme tam zase zamířili.

Petrovice

Ideální počasí, mockrát to tam takhle příznivé nebylo. Nepamatuji si, že by někdy bylo na tento závod tak nádherné jarní počasí. Sluníčko svítilo o stošest, bylo příjemně a trať byla neskutečně rychlá. Také padl traťový rekord žen. A sešla se tam opravdu skvělá konkurence.

Startovaly tam tradičně i děti

Matěj Halas zvítězil ve své kategorii po strhujícím finiši.

Anežka Halasová ve své kategorii doběhla pátá a pak si dala ještě hlavní závod. Kde by v juniorkách skončila třetí, pokud by pořadatelé uznali její věk.

A dospělí členové AK Drnovice tam předvedli také skvělé výkony

Lukáš Soural v obrovské konkurenci doběhl celkově šestý a v kategorii nad 40 let pak vyhrál.

Martin Skřivánek opět potvrdil parádní formu z poslední doby, když mezi čtyřicátníky vybojoval páté místo. A to včera běžel skvěle v Kyjově.

Výborně běžela také Lucie Kolmašová, která u nás bude hostovat. V nabité kategorii žen nad 40 let doběhla ve velmi dobrém čase čtvrtá, a to měla včerejší závod v Kyjově v nohách.

Petr Halas také běžel včera v Kyjově a dnes zabojoval a mezi padesátníky skončil šestý.

Marie Hynštová si s přehledem poradila se soupeřkami v kategorii nad 50 a bezpečně zvítězila.

Anička Halasová po dlouhém výpadku zaviněném zraněním doklusala mezi ženami na čtrnáctém místě.

Běželo nás překvapivě dost a všichni podali skvělé výkony. Snad se nás v sobotu sejde v Hošticích na naší domácí akci ještě mnohem víc.