Lucie Kolmašová a Marie Hynštová ovládly své kategorie v Rakousku. Lukáš Soural zvítězil v Lukově

Lucie Kolmašová a Marie Hynštová ovládly své kategorie v Rakousku. Lukáš Soural zvítězil v Lukově

Tento víkend to se závody nebylo moc slavné. My se rozjeli opět do Rakouska a pak se dalo běžet snad jen Teplicích nad Bečvou, v Lukově a v Tišnově.

Brno

Ve středu se rozjel letošní Triexpertcup a opět jsme měli naše zástupce na startu.

Anežka Langhammerová zaběhla závod fantastickým průměrem 3:51 na km a doběhla do cíle jako druhá žena.

Adéla Uhrinová pak také běžela skvěle. Průměrem 4:10 na km doběhla celkově pátá a porazila řadu skvělých brněnských běžkyň.

Harnfdorf Reingers

Na krásný závod u jezera v Harnfdorfu na Reingerser Friedenslauf jsme se opět rozjeli v sobotu. Nádherné prostředí, fantastická příroda a skvělé závody, na kterých se nám mimořádně dařilo.

Lucie Kolmašová v úterý na členské schůzi Ligy 100 Olomouc převzala cenu za vítězství v kategorii v přeboru Ligy 100 Olomouc a hned také v Rakousku potvrdila stoupající formu. Rozběhla závod velmi dobře a skvělým průměrem na poměrně složité trati vybojovala celkové čtvrté místo a v kategorii žen nad 40 let bezpečně s velkým náskokem zvítězila.

Marie Hynštová také předvedla výborný výkon, když celkově doběhla osmá a bezpečně ovládla ženy nad 60 let.

Lukov

V Lukově bojoval o body do Znojemského běžeckého poháru Lukáš Soural. Pohlídal si tam vítězství a přidal další body do Znojemského běžeckého poháru.

Tišnov

Na Běh Klucaninou se rozjeli Lukáš Koudelka a Martin Skřivánek. A vedli si výborně.

Lukáš Koudelka doběhl celkově čtvrtý a v kategorii nad 40 let vyhrál.

Martin Skřivánek doběhl celkově pátý a mezi čtyřicátníky vybojoval druhé místo.

Plavecký Štvrtok

Pro body do Moravsko – Slovenského běžeckého poháru si na Slovensko zajel Petr Halas s dětmi.

Matěj Halas doběhl mezi juniory čtvrtý.

Anežka Halasová vybojovala mezi juniorkami druhé místo.

Anička Halasová doběhla čtvrtá mezi nejmladšími ženami.

A Petr Halas i přes bloudění na trati vybojoval šesté místo mezi padesátníky.

Startovala tam také Jana Soldánová a v nejmladších ženách doběhla na dvanáctém místě.

Málo závodů. Málo členů na závodech, to se nedá nic dělat. Ale pořád někdo závodí,