Lenka Hrabovská zvítězila v Čehovicích, Lukáš Koudelka tam doběhl třetí

Lenka Hrabovská zvítězila v Čehovicích, Lukáš Koudelka tam doběhl třetí

Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje pokračovala v Čehovicích na Prostějovsku závodem Čehovská desetitisícovka a tak jsme tam nemohli chybět. Sice se nějaké další varianty naskytly, ale v Čehovicích to známe, je tam hezky, tak proč to měnit.

Orlové pak vyrazili na Orelskou běžeckou ligu do Olešnice.

Hraběnka cup a Tišnov

V úterý běžel Milan Marek první závod z třídílné jarní části Hraběnka cupu z Horní Lhoty lesem do Petrovic a překvapivě doběhl v kategorii nad 60 let až druhý. Zřejmě nevěděl o Ivoši Hájkovi, který běžel před ním a vyhrál. Uvidíme, jak si povede v dalších dvou závodech, které se běží vždy v úterý.

V sobotu si pak dal Milan tréninkově Běh Klucaninou v Tišnově a v kategorii nad 55 let tam s přehledem vyhrál.

Čehovice

Náš velmi oblíbený závod, opět parádně připravená trať, sice bylo vedro a fučel silný vítr, ale jinak skvělá akce. Škoda, že nás tam bylo tak málo. Ovšem o to lépe se nám vedlo.

Lukáš Koudelka po souboji se svými konkurenty, tedy vítěz Pavel Dvořák byl jako obvykle úplně jinde, ale druhé místo ze začátku vypadalo nadějně. Potom ovšem Zdeněk Krejčí Lukášovi odskočil a ten nakonec doběhl třetí celkově a druhý v kategorii.

Lenka Hrabovská pak naprosto suverénním způsobem bez velkého vypětí ovládla závod žen a zcela bezpečně zvítězila.

Simona Grulichová bojovala s tratí i se sebou a zvládla to výborně, celkově totiž doběhla čtvrtá a mezi padesátnicemi vyhrála.

Marie Hynštová se ovšem také nenechala zahanbit. Do cíle se dostala kousek za Simonou, celkově tedy jako pátá žena a v kategorii nad padesát let skončila tím pádem druhá.

Teď se dá předpokládat, že to s účastí na závodech bude slabší, ale snad se zase sejdeme ve větším počtu na našich akcích a případně na závodech Vyškovské běžecké tour.