Kde nic není, ani smrt nebere
Minulý týden závodů, že by se člověk musel rozšestit a tento víkend skoro nikde nic.
Bohužel, je to tak. Ať hledám, jak hledám, nic zajímavého a blíž k nám se v sobotu nekoná.
Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje má přestávku.
Moravsko – Slovenský běžecký pohár míří na Slovensko.
Vyškovská běžecká tour bude až příští sobotu, protože my opět jedeme do Rakouska a kdo by závod uspořádal, když ne já.
Tak snad jedině v neděli se poběží ve Sloupu.
Informace jsou zde: www.oblblansko.cz
Příští sobotu se už poběží Lulečská šestka, tak doufám, že se v sokolovně v Nemojanech a pak na startu na parkovišti u koupaliště Libuše sejdeme ve větším množství.
Zdeněk Smutný



