Kde nic není, ani smrt nebere

Kde nic není, ani smrt nebere

Kde nic není, ani smrt nebere

 

Minulý týden závodů, že by se člověk musel rozšestit a tento víkend skoro nikde nic.

Bohužel, je to tak. Ať hledám, jak hledám, nic zajímavého a blíž k nám se v sobotu nekoná.

 

Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje má přestávku.

Moravsko – Slovenský běžecký pohár míří na Slovensko.

Vyškovská běžecká tour bude až příští sobotu, protože my opět jedeme do Rakouska a kdo by závod uspořádal, když ne já.

 

Tak snad jedině v neděli se poběží ve Sloupu.

Informace jsou zde: www.oblblansko.cz

 

Příští sobotu se už poběží Lulečská šestka, tak doufám, že se v sokolovně v Nemojanech a pak na startu na parkovišti u koupaliště Libuše sejdeme ve větším množství.

 

Zdeněk Smutný