Jiří Kouřil se vedl skvěle v Jeseníkách, Dana Hyláková v Podersdorfu, také ve Gbelích jsme byli vidět. Simona Grulichová druhá a Lukáš Koudelka třetí v Mrsklesích

Jiří Kouřil se vedl skvěle v Jeseníkách, Dana Hyláková v Podersdorfu, také ve Gbelích jsme byli vidět. Simona Grulichová druhá a Lukáš Koudelka třetí v Mrsklesích

Jeseníky

Jiří Kouřil běžel  v sobotu Spartan race beast v Koutech 21km a 35 překážek, převýšení 1300-1400 m. Trať byla blbě značená a všichni bloudili, Jirka nakonec místo 21 km běžel 27 km, tak to byla mega dřina. Nakonec ve své věkové kategorii doběhl jako 1. a celkově napříč všemi kategoriemi pátý.

V neděli pak vyrazil na kratší závod na 10 km.

Gbely

Ve velkém vedru a dusnu pokračoval MSBP na Slovensku ve Gbelích.

Anežka a Matěj Halasovi si nejdřív dali 800 m ve starším žactvu a oba vybojovali 3. místo.

V juniorské kategorii běželi 1000 m.

Anežka Halasová vyhrála za 4:00.

A Matěj Halas byl těsně za ní druhý v juniorech za 4:02.

V hlavním závodě Anička Halasová běžela 6,4 km a konečně se prosadila v nejmladší kategorii žen na 3. místo.

Startovala tam také Jana Soldánová a vedla si dobře v nejmladší kategorii žen doběhla desátá.

Petr Halas běžel 10,4 a těžký profil a vedro mu dalo zabrat, stačilo to na 8. místo mezi padesátníky.

Slopné

Petr Halas s dětmi si zajel ještě v neděli do Slopného.

Anežka Halasová tam doběla ve své kategorii na 1. místě.

Matěj Halas pak skončil osmý mezi svými kluky.

Anička Halasová doběhla čtvrtá na trati 3 km pro příchozí.

A v rodinné štafetě doběhli pátí.

Podersdorf

V sobotu pak startovala v Podersdorfu Dana Hyláková na polovičním Ironmanovi.

1,9 km plavání zvládla za 40 minut.

95 km na kole zajela za 3 hodiny a 4 minuty a půlmratón zaběhla za 2:20.

Vyneslo jí to druhé místo v kategorii celkovým časem 6 hodin a 1 minuta.

Mrsklesy

Na Vrťovskou lesní jedenáctku jsme se rozjeli podívat poprvé a vcelku se nám tam dařilo. Sice se běželo v pořádném bahně, ale trať byla hezká i když náročná.

Lukáš Koudelka v tvrdém souboji skvělých borců v kategorii nad 40 led vybojoval třetí místo.

A Simona Grulichová proběhla cílem jako druhá žena celkově a v kategorii zvítězila.

Věřím, že už mám všechny výsledky z tohoto víkendu pohromadě a musím říct, že jsou to výsledky výborné, tak jedeme dál.