Jiří Kouřil exceloval v Brně na autodromu na Spartan Race trifecta weekend a Dana Hyláková s Radkem Buchtou bojovali na triatlonu ve Žďáru

Jiří Kouřil exceloval v Brně na autodromu na Spartan Race trifecta weekend a Dana Hyláková s Radkem Buchtou bojovali na triatlonu ve Žďáru

Tak tu mám konečně i poslední výsledky tohoto víkendu a ty stojí za to.

Brno

Jiří Kouřil bojoval v Brně v sobotu ráno na Spartan Super (11km, 30překazek, převýšení kolem 450m) a v tom závodě zvítězil.

Pak ještě v sobotu odpoledne odpoledne 3hod po doběhu dal 2.závod Spartan Sprint (6km a 25 překážek, převýšení 350m) a bylo z toho druhé místo.

A v neděli ráno Spartan Beast (21km a 35 překážek, převýšeni 750m) kde opět vyhrál.
A tím pádem zvítězil i v celém trifecta weekend.

Neskutečný výsledek a také příšerný záhul. Tisíce lidí na startu. Poklona.

Žďár nad Sázavou

V triatlonu ve Ždáru nad Sázavou startovala Dana Hyláková a Radek Buchta. Starovali na tratích olympijského tritlonu, když v náročných podmínkách v kopcích museli zvládnout 1,5 km plavání, 40 km na kole a 10 km běhu.

Dana Hyláková předvedla opět skvělý výkon, když v kategorii nad 40 let skončila čtvrtá, starší kategorie nebyla vypsaná, a celkově mezi ženami vybojovala osmé místo.

Radek Buchta pak mezi šedesátníky urval druhé místo.

Tak snad už jsou to všechny výsledky. Byl to nabitý týden a teď zpět na naše závody. Po čtyři týdny se běží v Nemojanech a ve Vyškově, tak snad se tam všichni objevíte.