Jaroslav Trávníček zahájil sezónu na kolečkových lyžích

Včerejšího zahajovacího závodu celorepublikového seriálu Skiroll classic na kolečkových lyžích ve Velkých Karlovicích se zúčastnil také Jaroslav Trávníček.

A vedl si skvěle.
V kategorii OPEN bez rozdílu věkových kategorií skončil na pátém místě, když bednu prohrál až v posledních metrech ve finiši, ale s kluky o mnoho let mladšími. Trať ze Vsetína do Velkých Karlovic dlouhou 28 km absolvoval v čase 1:25:05 hod., tj. průměrnou rychlostí 19,3 km/hod. Navíc v příšerném vedru (start byl v 15:30 hod).

Pořadatelé Jarovi bohužel neumožnili startovat v kategorii ELITE, protože mu nezapůjčili lyže s pomalejšími kolečky, které jsou v této kategorii povinné. Přitom jim v přihlášce napsal, že v této kategorii chce startovat. Připravili ho tím o 3. místo, protože chlapa na 3. místě v kategorii ELITE porazil o 4 minuty.