Jaroslav Trávníček vyhrál na Křemešníku, Milan Marek ovládl svoji kategorii v Blansku a Anežka Langhammerová tam zvítězila ve štafetě

Jaroslav Trávníček vyhrál na Křemešníku, Milan Marek ovládl svoji kategorii v Blansku a Anežka Langhammerová tam zvítězila ve štafetě

Jaroslav Trávníček zajel skvělý výsledek v závěrečném 5. závodu seriálu RVYTO (ROllerskiVYsočinaTOur) na kolečkových lyžích s výjezdem na poutní místo Křemešník kousek od Jihlavy. Vzávodě zvítězil a v celkovém hodnocení seriálu pak skončil na 2. místě, kvůli tomu, že tam nejel již včera na 4. etapu.
Celkovému vítězi ale dnes naložil skoro tři minuty.

Jara má výbornou formu, tak příští týden vyráží do Zábřehu na neoficiálnímistrovství Moravy a Slezska v běhu na kolečkových lyžích na 40 km dlouhý závod se závěrečným osmikilometrovým výjezdem na rozhlednu Lázek.

Blansko

Ve fantastické formě se na Blanenské desítce představil Milan Marek. Na certifikované trati 10 km zaběhl výborný čas 41:33 a mezi šedesátníky bezpečně zvítězil. Celkově pak navíc doběhl na 23. místě.

Anežka Langhammerová tam pak zaskočila za nemocnou parťačku Ondry Kindla.

Společně zvítězili v mix štafetách,  přičemž Anežka svých 5 km zaběhla za 19:35.