Jaroslav Trávníček opět řádil o víkendu na kolečkových lyžích a Simona Grulichová zvítězila v Grygově

Seriál závodů na kolečkových lyžích pokračoval dalšími akcemi, na kterých samozřejmě nemohl chybět Jaroslav Trávníček.

Sobota: Mikulov

Časovka jednotlivců Mikulov - Nový Přerov a zpět, rovina, jel jen soupaží - 21,9 km za 1:06:08 hod, 7. místo v kategorii nad 50 let.

Po startu se spustil velký liják, takže v dešti a kalužích.

Neděle: Dolní Dunajovice

Dolní Dunajovice - Věstonice - Mikulov - Klentnice hromadný start, kopce - 24,7 km za 1:22:43 hod, 4. místo v kategorii nad 50 let.
Pro změnu panovaly zase ideální podmínky.

Grygov

Další ze závodů zařazených do Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje se běžel v Grygově. Na Podlesácké desítce si skvěle vedla Simona Grulichová, které s přehledem zvítězila mezi ženami.