Jaroslav Trávníček je ve formě, opět zářil na kolečkových lyžích a Petr Fochler bojoval v caniccrosu v Louce u Olešnice

Jaroslav Trávníček je ve formě, opět zářil na kolečkových lyžích a Petr Fochler bojoval v caniccrosu v Louce u Olešnice

Jaroslav Trávníček vyrazil na čtvrtý závod seriálu Kolski Cup v běhu na kolečkových lyžích. Tím byl výjezd ze Zábřehu na rozhlednu Lázek v délce 36,5 km, kdy se 30 km jelo relativně po rovině soupaží a závěrečných 6 km se stoupalo prudce do kopce na Lázek.

Čas se mu podařilo stlačit pod dvě hodiny (1:58 hod) a ve všech měřených úsecích si zajel osobní rekordy. Skončil jsem v celkovém pořadí na 5. místě z 24. startujících a
kategorii 50+, kde startuje poslední rok, vyhrál. Příprava na zimu je tedy výborná.

Louka u Olešnice

Na svůj oblíbený caniccros Ježdění na Valše v Louce u Olešnice se rozjel Petr Fochler i se svým psem Cashem

Letos pořadatelé opět změnili trať, a navíc se běhalo v obrovském vedru, takže to Petrovi i jeho psovi moc nesedlo.

První den doběhli druzí se ztrátou 12 vteřin na první dvojici.

Druhý den se jim už běželo lépe, ale i tak opět skončili druzí a v celkovém pořadí po dvou závodech měli ztrátu na prvního 30 vteřin.

Další závody budou mít na Kosíři za tři týdny. To už snad bude pro psy a nakonec i běžce lepší počasí.