Irena Pospíšilová vybojovala druhé místo v Malé Vrbce, startovali jsme i na Běhej lesy Karlštejn

Irena Pospíšilová vybojovala druhé místo v Malé Vrbce, startovali jsme i na Běhej lesy Karlštejn

Moravsko – Slovenský běžecký pohár zamířil do Malé Vrbky a my jsme tam měli vcelku slušné zastoupení. A to tam nestartoval Lukáš Soural, který běží s týmem Vltava Run.

Malá Vrbka

Běh o Malansků trnku je tradičním závodem, na kterém jsme už měli řadu úspěchů.

A i tentokrát se tam dařilo Ireně Pospíšilové. Celkově proběhla cílem a na druhém místě a stejně tak skončila i ve své věkové kategorii.

Petr Halas mezi muži nad 50 let doběhl na sedmém místě. Je tam opravdu kvalitní konkurence.

Jana Soldánová pak mezi nejmladšími ženami skončila též na sedmém místě.

Startovaly tam také děti Petra Halase.

Anežka Halasová doběhla v kategorii juniorek druhá.

A stejně tak si vedl v kategorii juniorů i Matěj Halas. Též vybojoval druhé místo.

Karlštejn

Na Běhej lesy Karlšten se rozjely Anežka Langhammerová a Adéla Uhrinová.

Anežka se vydala na start 18 km dlouhé tratě a bohužel měla pád, který pak ovlivnil i její další výkon. Doklusala nakonec na 11. místě mezi ženami.

Adéla se pustila do tratě 13 km a ve své kategorii skončila sedmnáctá a v cíli byla celkově jako 26. žena.

Tak snad až na výsledek týmu, ve kterém startuje na Vltava Runu Lukáš Soural to máme z tohoto víkendu všechno. A pořád se nám daří, tak jedeme dál.