Irena Pospíšilová třetí, Anežka Langhammerová čtvrtá a Lukáš Soural šestý ve Vnorovech

V sobotu večer se v centru Vnorov běžela tradiční Vnorovská desítka, za mého mládí se tam v tom vedru běhával ještě závod na 25 km, to už je strašně dávno. Letos konečně nebylo zdejší klasické příšerné vedro, tak měli borci lepší podmínky.

A také musím provést souhrn dalších výsledků našich členů, ať na nikoho nezapomenu.

Brno – Popůvky

Ještě však opět ve středu startoval Lukáš Soural na dalším závodě Triexpertcupu v Popůvkách, kde si se soupeři s přehledem poradil a vyhrál.

Triatlon – Hostěrádky

Na oblíbeném Hostěradském triatlonu v Hostěrádkách máme vždy zastoupení a ani letos tomu nebylo jinak. Plavání v místní nádrži ve dvou okruzích v délce 700 metrů, pak 20 km na kole a nakonec 5 km běhu kolem nádrže a v blízkém okolí, to čekalo v sobotu na Danu Hylákovou, která stála i přes chladné počasí opět na startu. Mezi ženami nad 50 let zvítězila a celkově pak v ženách obsadila desáté místo.

Vnorovy

Tři členové AK Drnovice hájili naše barvy mezi skvělými vytrvalci, kteří se každoročně ve Vnorovech scházejí. Tak se mrkneme, jak se jim vedlo.

Ženy běžely jen 5 km a byl to neskutečný fofr.

Irena Pospíšilová časem 19:00 vybojovala celkové třetí místo a v kategorii zvítězila. Je ve výborné formě a potvrzuje to každým dalším startem.

Hned za ní doběhla Anežka Langhammerová celkově tedy čtvrtá v obrovském osobním rekordu 19:24. V kategorii pak skončila na druhém místě.

Lukáš Soural běžel 10 km a po velmi dobrém výkonu, kdy dosáhl času 34:12, doběhl mezi muži na šestém místě a v kategorii pak vybojoval skvělé druhé místo.

Je vidět, že i na elitních závodech se neztratíme. Všem gratuluji. Parádní výsledky našich špičkových žen i mužů. Škoda jen, že Tomáše Steinera zradilo zdraví, s jeho formou byl celkový výsledek ještě lepší. Ale to přijde na dalších závodech.