Dana Hyláková sedmá na ME, Irena Pospíšilová druhá v Javorníku, Pavla Závodná první na pětce v Otrokovicích a Simona Grulichová druhá ve Skalce

Dana Hyláková sedmá na ME, Irena Pospíšilová druhá v Javorníku, Pavla Závodná první na pětce v Otrokovicích a Simona Grulichová druhá ve Skalce

Na nedělních závodech se nám také dařilo a to ještě zřejmě nemám všechny výsledky.

Tak si aspoň řekneme, jak se nám vedlo podle toho, co se mi podařilo zjistit.

Polsko

Dana Hyláková se na víkend vypravila do polského města Olsztyn, kde se konalo mistrovství Evropy veteránů v triatlonu. V neskutečně náročných podmínkách, v zimě, kdy se dokonce plavalo ve vodě, která měla jen 15 stupňů, vybojovala v obrovské konkurenci vynikající sedmé místo.

Javorník

Irena Pospíšilová vyrazila na Běh Filipovským údolím a v Javorníku zvítězila ve své kategorii. Celkově pak doběhla mezi ženami druhá.

Otrokovice

Pavla Závodná se zase rozjela pomáhat Blansku v soutěži družstev na dráze.

Na trati 5000m vyhrála časem 19:30,90 a pak nastoupil na 1500 metrů, kde doběhla časem 5:19,57 pátá.

Skalka

Simona Grulichová si zajela na Běh ve Skalce a vedla si na zdejší náročné trati skvěle. Celkově doběhla do cíle jako druhá žena a ve své kategorii pak vyhrála.

Je vidět, že všechny holky jsou ve formě, tak to asi bude za 14 dní v Olšanech a případně v Kojetíně příští neděli pořádná divočina.