Irena Pospíšilová druhá a Lenka Hrabovská třetí ve Slavkově, také v Grymově jsme stáli na bedně

Irena Pospíšilová druhá a Lenka Hrabovská třetí ve Slavkově, také v Grymově jsme stáli na bedně

V neděli se běžela v Grymově superrychlá pětka na cejchované trati a také se dalo zajet na Běh Slavkovem. A tam jsme všady byli na startu.

Slavkov

Na Běhu Slavkovem podala skvělý výkon Irena Pospíšilová, která přišla o vítězství až těsně před cílem a doběhla tedy druhá.

A hned za doběhla jako třetí Lenka Hrabovská, která je teď na podzim také ve skvělé formě.

Výborně tam běžela také Lucie Hrabovská. Na 2 km trati doběhla druhá mezi dívkami.

Grymov

Výborné běžecké počasí, sice trochu vítr, ale ne moc silný a hrozný fofr na přesně změřené trati 5 km. Všichni tam letěli jako blázni. Jenom já jako starý blb.

Martin Skřivánek si zajel po včerejším podle něj nepovedeném maratónu provětrat nohy a odběhl pětku v čase 19:24. To znamenalo 13. místo v nabité kategorii čtyřicátníků.

Simona Grulichová s přehledem ovládla nejstarší ženy, když proběhla cílem v čase 21:15.

Tomáš Müller překvapil výborným časem 21:03, který mu vynesl 18. místo mezi čtyřicátníky.

Na poslední chvíli se objevil na startu i Jiří Bubeník a také on běžel výborně. Zaběhl čas 23:27 a mezi padesátníky skončil dvanáctý.

No, a já starý blb jsem se vydal na trať také. Dvacet let jsem neběžel dva závody po sobě teď to udělám. Navíc po tak náročném závodu v sobotu v Hradčanech.

Taky se mi to pořádně vymstilo. Nebyl jsem vodič, ale plápolal jsem tam jako hadr na holi. První kilometr za 4:15 a bylo vymalováno. Tolik let běhám a udělám takovou školáckou chybu. Nevím, na co to svést, možná nové boty, možná dav běžců, ale nejspíš moje blbost. Šíleně jsem vytuhl a pak už to byl jenom pochod do cíle. Za 22:06. Aspoň, že jsem měl druhé kolo rychlejší jako to první. Ale jinak to bylo tragické. Ovšem je fakt, že takhle rychle jsem už neběžel řadu let. Ale rozhodně to mělo být lepší a nikdy nesmím dělat tak školácké chyby jako dnes. Vyneslo mi to sice třetí místo mezi šedesátníky, ale za výkon se musím stydět.

Jsem rád, ž se nás zase pár objevilo na startu a je dobře, že je nás pořád vidět.