Ema a Silvie Divišovy se proháněly noční Třebíčí a Jaroslav Trávníček zase na kolečkových lyžích u Zábřehu

V Třebíči se v sedm večer v sobotu běžel Běh noční Třebíčí.  Ženy měly trať dlouhou 5,9km a dorostenky pak 3,4km.
Tak se tam vypravily Ema Silvie Divišovy.
Všichni závodníci běželi okruhy městem dorost jeden, ženy dva a muži tři.

Z náměstí přes řeku a pak dál vedl okruh přes starou židovskou zástavbu se solidním
stoupáním. Přes ty kočičí hlavy to byl potmě mazec, naštěstí to neklouzalo.

Ema doběhla čtvrtá, ale měla smůlu, protože jí před finišem vlezl do cesty nějaký feťák a pořádně ji zbrzdil.

Silvie pak vybojovala celkové šesté místo, ale pět žen před ní byly samé mladé holky, takže ve svoji kategorii byla nejlepší.

Nemile

Jaroslav Trávníček absolvoval závěrečný závod seriálu Kolski na severní Moravě.

Byl to závod v Nemili u Zábřehu. Trať dlouhou 18 km zajel o dvě minuty rychleji než v loňském roce za 50:37 min (rychlostní průměr 21,5km/ hod) a ve finiši svedl tuhý boj o 4. místo v celkovém pořadí. Rozhodčí nakonec rozhodli, že byli oba v cíli stejně, ale nejspíš, že byl soupeř starší, tak ho umístili ve výsledcích před Jarou.

V kategorii 50+ skončil druhý a zároveň uhájil 2. místo v celém seriálu.

Koncem listopadu odjíždí na soustředění do italského Livigna, tak snad tam něco napadne a plynule přejde na lyže bez koleček.