Dana Hyláková zářila na Czechmanovi a Anežka Langhammerová druhá v Dolní Dobrouči

Dana Hyláková zářila na Czechmanovi a Anežka Langhammerová druhá v Dolní Dobrouči

Máme tu další výsledky, a to ze sobotních závodů jak v triatlonu, tak v Orelské běžecké lize.

Czechman

Dana Hyláková vyrazila k Pardubicím absolvovat letošního Czechmana a zvládla plavání v délce 1,9 km za 40 minut. 90 km na kole za 3:12 a půlmaratón doběhla za 1:54. V depech ztratila 5 minut, takže zvládla náročný závod v silném větru za 5:52 a bezpečně zvítězila ve své kategorii.

Má neskutečnou formu.

Dolní Dobrouč

Orelská běžecká liga pokračovala v Dolní Dobrouči, tradičně za krásného počasí a skvělé atmosféry.

Je to těžký krosový závod v pěkné přírodě, s početnou účastí jak v dětských, tak dospělých kategoriích.

Skvěle si tam vedla Anežka Langhammerová, která po výborném výkonu doběhla absolutně druhá mezi ženami.

Výborný výkon předvedl také Lukáš Soural. V nesmírně nabité konkurenci doběhl celkově čtvrtý a mezi muž nad 40 let pak vyhrál.

Matěj a Anežka Halasovi měli stejnou trať 900 m, start a cíl na fotbalovém hřišti, s prudkým výběhem po startu a seběhem do cíle.

Matěj Halas vyrazil jako blesk, potom však neodolal místním specialistům a vybojoval 6. místo a 3. v Orlu.

Anežka Halasová na nejlepší nestačila a doběhla na 12. místě a druhá skončila v Orlu.

Dospělé tratě se tam běží po lesních cestách, s táhlým stoupáním.

Anička Halasová běžela 8 km, jeden velký a jeden malý okruh a mezi nejmladšími ženami vybojovala 3. místo a druhá skončila mezi Orly.

Petr Halas běžel dva velké okruhy, celkem 10,6 km a stačilo to na 8. místo v mužích C a na první místo mezi Orly.

Opět parádní výsledky našich borců. Tak jsem zvědavý, jak se bude dařit v Kojetíně.