Bylo nás vidět ve Veřovicích, Anička Halasová tam vyhrála juniorky, a v Lednici

Orelská běžecká liga pokračovala závodem Veřovská desítka ve Veřovicích a startoval tam Petr Halas s dětmi.

A také v Lednici na Běhej lesy jsme měli svého zástupce.

Lednice

Simona Grulichová se do lednice rozjela a na trati 14 km se jí dařilo. V kategorii žen nad 50 let doběhla na druhém místě a celkově mezi všemi 950 startujícími na této trase skončila devadesátá.

Veřovice

V Beskydech všechny přivítalo studené počasí, které ale postupně přebilo sluníčko, i když studený vítr foukal po většinu hlavní trati.

Anička Halasová suverénně vyhrála společný závod dorostenek, juniorek a žen na 2 km na kilometrovém okruhu s nepříjemným táhlým stoupáním v dobrém čase.

V dětských kategoriích nejdříve na trati 500m do kopce a z kopce bojoval Matěj Halas jako lev a stačilo to na 5. místo z 16 kluků.

Stejnou trať absolvoval i Vojta Halas.

A do třetice 500m i Anežka Halasová, která do kopce na obrátku vedla, ale nakonec na ni zbylo smolné 4. místo.

A v hlavním závodě se 4 km dolů to běželo Petrovi Halasovi dobře, po obrátce do kopce a proti větru už to bylo těžké, ale čas 43:05 stačil na 10. místo v nabité kategorii MB a 3. místo mezi Orly.

Tak se nám ta závodní sezóna pomalu rozjíždí, teď aby se přidali i ostatní.