Bojovali jsme úspěšně jak ve Vnorovech, tak i v Brně na výstavišti

Bojovali jsme úspěšně jak ve Vnorovech, tak i v Brně na výstavišti

Na Vnorovské desítce jsme měli také své zástupce. Tradičně tam nemohl chybět Lukáš Soural. A Petr Halas s dětmi startoval tentokrát Brně na výstavišti.

Vnorovy

V nabité konkurenci, která se ve Vnorovech sešla, si vedli výborně i naši členové.

Lukáš Soural ve výborném čase doběhl celkově osmý a v kategorii nad 40 let skončil na čtvrtém místě.

Jiří Kouřil pak V též skvělém čase doběhl mezi nejmladšími muži na jedenáctém místě.

A velmi dobře zaběhla také Jana Soldánová. Mezi nejmladšími ženami v hodně dobrém čase skončila na osmnáctém místě.

Brno

MS Brno pořádala na rovinatém certifikovaném okruhu v areálu výstaviště chůzi pro soutěže družstev - Veletržní desítku a vložené běžecké závody - Veletržní pětku.

Ligových chodců bylo celkem hodně.

Matěj Halas vyhrál běh na 1 km za 4:00.

Anežka Halasová nejdřív zvítězila v běhu na 500m za 1:53 a potom v chůzi na 1 km skočila mezi Slovenkami druhá, ale vyhrála Mistrovství JmK a Mistrovství Moravy.

Anička Halasová v chůzi na 10 km došla jen 4 sekundy za osobákem, v Mistrovství Moravy skočila osmá, v soutěži 1. ligy na 3. místě.

No a Petr Halas už v dešti běžel 5 km a doběhl absolutně třetí, v kategorii pak vyhrál.

To je z tohoto víkendu vlastně všechno. Na startu jako obvykle jen tvrdé jádro členů AK Drnovice, ale je fakt, že mělo být hnusné počasí a do toho jsou dovolené.