Anička Halasová třetí v Moravském Krumlově

Anička Halasová třetí v Moravském Krumlově

Další ze závodů zařazených do Orelské běžecké ligy byl Krumlovský běh v Moravském Krumlově a samozřejmě, že jsme tam nemohli chybět.

Moravský Krumlov

Orelská běžecká liga pokračovala Krumlovským během v Rakšicích, i tentokrát za krásného počasí.

Počty startujících dětí byly velké i vzhledem k závěrečnému závodu Zajícovy ligy  a účast oddílů z Moravského Krumlova, Přísnotic, Oslavan, Hustopečí byly velké a tím i nabitá konkurence.

Matěj Halas běžel 500m po nemoci obsadil 17. místo.

Vojta Halas si závod na 500m užil a potom se dál věnoval tréninku střelby na basketbalový koš.

Anežka Halasová v nejpočetnějším poli 33 závodnic doběhla devatenáctá.

Petr Halas s Aničkou Halasovou měli společný start na 4,7 a 11 km - 2 a 5 okruhů.

Petr závod Aničce odtáhl v solidním tempu, které jí vyneslo 3. místo v nejmladších ženách a čas pod 20 minut.

Petr pak pokračoval a tempo se mu podařilo udržet solidní 4:29 a stačilo to na 3. místo mezi muži nad 40 let.

Ema Divišová startovala v kategorii starších žákyň a po bojovném výkonu doběhla pátá.

Zábřeh na Moravě

Jaroslav Trávníček se zúčastnil dalšího závodu na kolečkových lyžích ze seriálu Kolski na severní Moravě, tentokrát v Nemile.
Na trati dlouhé 18,1 km obsadil v celkovém pořadí 7. místo a kategorii nad 50 let vyhrál.

Grymov

Na trať Grymovské pětky se v neděli zajela proběhnout Simona Grulichová a ve velmi solidním čase na přesně změřené 5km trati dkončila ve své kategorii na druhém místě.

Po delší době se objevil na startu také Ivo Krátký a mezi padesátníky velmi slušným časem obsadil sedmé místo.

Sice teď nestartují na závodech všichni nejlepší členové AK Drnovice co se výkonnosti týče, ale i tak jsem pořád vidět.