Anežka Langhammerová zvítězila v Boskovicích ve štafetě a Jaroslav Trávníček zabojoval na kolečkových lyžích, Petr a Alena Henkovi startují na MUM

Anežka Langhammerová zvítězila v Boskovicích ve štafetě a Jaroslav Trávníček zabojoval na kolečkových lyžích, Petr a Alena Henkovi startují na MUM

Ještě další akce proběhly o víkendu a i tam jsme byli řádně vidět. Tak je dobré si říct, jak jsme si vedli.

Boskovice

Anežka Langhammerová po těsném vítězství v sobotu v Nemojanech vyrazila v neděli na Boskovické běhy, kde se raději domluvila s Petrem Benešem na štafetě. Tu s přehledem a s obrovským náskokem vyhráli.

Velké Karlovice

Jaroslav Trávníček se zúčastnil celostátního závodu na kolečkových lyžích seriálu Efisan skiroll classic ve Velkých Karlovicích. Trasu dlouhou 27,5 km absolvoval za 1:24:24 hod, což bylo šíleným průměrem 19,5 km/hod.

Celkově skončil v polovině startovního pole na 32. místě a v kategorii pak urval 3. místo a to v ní byl nejstarší.

Moravský ultramaratón

V první Lomnické etapě sedmidenního etapového závodu, kdy se každý den běží 43 km, doběhl Petr Hének těsně za prvními muži na čtvrtém místě. Ve druhé Boskovické etapě už ovšem vyhrál. Petr má v plánu absolvovat všech sedm etap.

Alena Hénková pak vybojovala třetí místo mezi ženami. Alena ovšem plánuje jen zkrácenou verzi a to jsou tři etapy.

Pastviny

Na svůj oblíbený Pastvinský triatlon v pondělí vyrazila Dana Hyláková. Výsledky zatím nejsou, ale už to, že si zlepšila svůj nejlepší výkon na tomto závodě o 2 minuty, napovídá, že předvedla opět skvělý výkon.

Dál se běželo se v Moravském Berouně, ale tam jsme se letos nevypravili, prioritou jsou naše závody doma v Nemojanech.