Anežka Langhammerová první a Lukáš Soural druhý v České Třebové a Lenka Hrabovská druhá v canicrossu v Bousíně. Jiří Kouřil vyhrál v Praze

Anežka Langhammerová první a Lukáš Soural druhý v České Třebové a Lenka Hrabovská druhá v canicrossu v Bousíně. Jiří Kouřil vyhrál v Praze

Dalšími závody, kde jsme měli své zástupce z AK Drnoivce byl Kros po lyžařských tratích v České Třebové a a canicross v Bousíně – Repechách.

Česká Třebová

Lukáš Soural tam vybojoval celkové druhé místo mezi muži a svoji kategorii tak s přehledem ovládl.

Anežka Langhammerová také předvedla výborný výkon. Naprosto v pohodě vyhrála absolutně mezi všemi ženami.

Anežka Halasová běžela 1 km a doběhla šestá. Mezi Orly skončila druhá.

Potom si ještě zaběhla 4 km s juniorkami a opět na bedně za druhé místo a první mezi Orly.

Matěj Halas běžel stejnou trať 1 km a Matějovi se dařilo, protože mezi kluky ve strhujícím finiši vybojoval třetí místo a druhé mezi Orly.

Petr Halas už běžel jako veterán jen dvě kola, tedy 6 km, a v kategorii obsadil páté místo a mezi Orly vyhrál.

Bousín – Repechy

Na Bousinsko – repešský canicross /Bo – re – c/ se rozjela se svým psem i dětmi Lenka Hrabovská.

Mezi ženami obsadila ve své kategorii nad 40 let a váhové kategorii psa druhé místo na trati 4,5 km dlouhé.

Michal Hrabovský pak se psem mezi žáky vyhrál na 1,5 km dlouhé trase.

A Lucie Hrabovská běžela bez psa 400 metrů a také zvítězila.

Valašské Meziříčí

Jaroslav Trávníček vyrazil v sobotu na závody na kolečkových lyžích do Beskyd.

Z Valašského Meziříčí do vesnice Vysoká se jel závod na 11,5 km se závěrečným dvoukilometrovým stoupáním. Jara pokračuji v nastoleném trendu.

V celkovém pořadí dojel jako pátý a v kategorii padesátníků na druhém místě.

Jelo se za deště a v kalužích, ale Jarovi to jelo parádně.

Běchovice

Tomáš Müller se vydal odběhnout Běchovice a zvládl trať 10 km dlouhou v čase 46:26.

Dolní Bojanovice

Na Burčákovou šestku do Dolních Bojanovic zamířila v neděli opět celá sestava Orlů, která startoval v sobotu i v České Třebové.

Lukáš Soural se v obrovské konkurenci dostal na stupně vítězů mezi čtyřicátníky, když skončil druhý.

A celkově pak doběhl čtvrtý.

Matěj Halas v přípravce vyrazil jako blesk. Ve finiši pak přespurtoval i vedoucího kluka a vyhrál. V juniorech pak doběhl pátý.

Anežka Halasová bojovala v mladších žákyních s velkou konkurencí a doběhla pátá. V Juniorkách pak stála na stupních na druhém místě.

Petr Halas i po včerejším náročném závodě zabojoval, doběhl osmý mezi padesátníky a mezi Orly vyhrál.

Praha a Březí u Přelouče

Jiří Kouřil běžel v sobotu Urban Challenge v Praze (5km a překážky) a vyhrál tam.

V neděli pak dal Překážkáč v Březích u Přelouče kolem 14km s 25-30 překážkami  a hodně silovymi tedy a byl v kategorii opět první.

Snad jsem podchytil všechny výsledky a pokud ne, tak to ještě pak doplním.