Anežka Langhammerová třetí na MČR v aquatlonu. Lenka Hrabovská závodila v canicrossu v Žádlovicích a Petr Fochler tam vyhrál sólo závod bez psů

Anežka Langhammerová třetí na MČR v aquatlonu. Lenka Hrabovská závodila v canicrossu v Žádlovicích a Petr Fochler tam vyhrál sólo závod bez psů

Ještě nám zbývají některé výsledky z víkendových závodů.

Hranice na Moravě

V sobotu ještě vyrazila do Hranic na Hranickou dvacítku Simona Grulichová a vedla si tam výborně. Kategorii nad 50 let ovládla a celkově doběhla mezi ženami na pátém místě.

Leskros Morava - Žádlovice

Lenka Hrabovská se s Bowikem rozjela na canicross do Žádlovic. Tam v neskutečně náročných podmínkách vybojovali v početném startovním poli na 5 km trati osmé místo.

Lucie Hrabovská tam pak startovala v závodě na 1 km společně s kluky a všechny porazila. Zaslouženě si pak vychutnala první místo na stupních vítězů.

Na start se tam postavil i Petr Fochler. Bohužel bez zraněného psa běžel sólo závod na 10 km kde s přehledem zvítězil. Běželo se na již rozšlapané trati po kotníky v blátě a bylo to nesmírně náročné. Přesto Petr vyhrál o víc jak 4 minuty.

Foto Petr Hrabovský: eu.zonerama.com/petrhrabovsky/Album/9656243?fbclid=IwAR3tX5AUSgO9jcQDCQbJrsOc7UOzk2TYoaqftJn3j_Lz5IhPVTkXsrY8L0s

Aquatlon Příbram

Anežka Langhammerová se rozjela zkusit potvrdit formu z posledních závodů na mistrovství České republiky v aquatlonu v Příbrami.

Po osobním rekordu na plavecké trati vyrazila do běžecké části závodu.

A ze šestého místo po plavání se dokázala prodrat na trati dlouhé 5 km opět v osobním rekordu pod 19 minut až na třetí místo a vybojovala tak bronzovou medaili z MČR.

Brno

V rámci přípravy na Nomenrun, kde holky opět složily štafetu, si zajela Silvie Divišová odběhnout destíku do Brna na velodrom a mezi ženami obsadila celkové deváté místo.

Tak snad je to už všechno, doufám, že jsem zvládl sehnat všechny výsledky.