Anežka Langhammerová druhá na triatlonu v Hostěrádkách, Dana Hyláková tam vyhrála v kategorii a Marie Hynštová ovládla svoji kategorii ve Slatinicích

Anežka Langhammerová druhá na triatlonu v Hostěrádkách, Dana hyláková tam vyhrála v kategorii a Marie Hynštová ovládla svoji kategorii ve Slatinicích

Zřejmě nejslabší účast na závodech měla podle mě být tuto sobotu a také se to potvrdilo.

Teď už to snad bude postupně lepší.

Brno

Ve středu pokračoval opět Triexpertcup s Lukášem Souralem Adélou Uhrinovou na startu.

Lukáš tentokrát závod jenom odklusal, mezi čtyřicátníky doběhl šestý.

A Adéla opět zabojovala, když v nemladších ženách obsadila čtvrté místo.

Slatinice

Slatinická sedmička, memoriál Šárky Krčkové, to je závod, kde musíme už z úcty k naší kamarádce běžet. Akorát jsme na startu byli jen dva nejstarší členové AK Drnovice. Bohužel já navíc nemohl vyrazit na trať. Nějak mi to tělo zase vypovídá službu.

Takže vyběhla jen Marie Hynštová a v klidu si doklusala pro vítězství mezi ženami nad 50 let.

Hostěrádky

Vcelku klasickou účast na Hostěradském triatlonu z naší strany podpořila tak svým prvním startem v triatlonu Anežka Langhammerová a samozřejmě tam nechyběla ani tradiční účastnice Dana Hyláková. A vedly si obě skvěle.

Anežka Langhammerová vybojoval celkové druhé místo a svoji kategorii s přehledem ovládla.

A Dana Hyláková předvedla též neuvěřitelný výkon.

Mezi všemi mnohem mladšími ženami proběhla cílem na šestém místě a v kategorii nad 50 let samozřejmě vyhrála.

Jak jsem napsal v úvodu, málo nás na startu, ale dalo se s tím počítat. Snad bude postupně líp.