Anežka Langahamerová zvítězila v Telči v novém traťovém rekordu

Anežka Langahamerová zvítězila v Telči v novém traťovém rekordu

Zřejmě na dost dlouhou dobu poslední závod proběhl v Telči. Roštejnské stráně jsou zařazené do Orelské běžecké ligy, tak bylo jasné, že se tam objevíme na startu.

Brno

Ještě ve čtvrtek ovšem Anežka Langhamerová startovala v seriálu Brněnské běhy, který už vyhrála a v Běhu kolem Campusu na 5,6 km doběhla druhá.

Telč

Na startu zde stáli děti, mládež i dospělí, ti běželi zvlášť podle kategorií.

Anežka Langahamerová je v parádní formě. Škoda, že ji nebude teď moct prodat. V Telči zvítězila mezi ženami a překonala traťový rekord o 85 vteřin. To je posun!

Matěj Halas bojoval, seč mu síly stačily a bylo z toho parádní páté místo mezi kluky.

Anežka Halasová ostrým finišem vybojovala čtvrté místo.

Anička Halasová po výborném výkonu zvítězila mezi dorostenkami.

Petr Halas i přes nějaké problémy dokázal vybojovat druhé místo mezi čtyřicátníky.

Potom ještě běželi štafetu Anežka 200m, Petr 500m a Anička 1000m a z 16 štafet doběhli na 4. místě.

Tak bohužel tohle jsou asi na dost dlouho poslední zprávy ze závodů. A to jsme se zrovna dostali do parádní formy. Co se dá dělat. Jen doufat, že se to všechno zase co nejdřív srovná. Ale přece jen to moc optimisticky nevidím.