A máme tu další souhrn výsledků našich členů jak ze závodů v kopcích, v triatlonu, tak i na dráze

A máme tu další souhrn výsledků našich členů jak ze závodů v kopcích, v triatlonu, tak i na dráze

Postupně dávám všechny výsledky dohromady, tak to někdy není hned, ale snažím se všechno dát na web.

Pasohlávky

Dany Hyláková i přes zranění, které utrpěla v zaměstnání, nastoupila na polovičního Ironmena Palava race v Pasohlávkách a zvládla to v čase kolem 6 hodin a 20 minut. Na kole se ale jelo105 km. Svoji kategorii vyhrála a porazila i řadu mnohem mladších žen.

Ostrava

Anička Halasová zase bojovala na dráze na Mistrovství Moravy a Slezska juniorek na trati 3000m překážek v dresu Sokola Opavy a v osobním rekordu 13:58,39 doběhla na třetím místě.

Hraběnka cup

Ve druhém závodě tohoto seriálu na trati ze Skalního mlýna na Macochu v úterý si Milan Marek opět řádně mákl, když konkurentům v nabité kategorii mužů nad 60 let celý závod odtáhl, ale přesto v závěru nedokázal utrhnout Ivoše Hájka a doběhl těsně na druhém místě.

Tak to máme asi zatím všechno, alespoň doufám. Ne vždy se ke mně veškeré výsledky našich členů dostanou.