Ve Vyškově se na stadionu běžely memoriály slavných atletických osobností

Připomínkou slavných osobností Vyškova Antonína Malečka a Jaromíra Kremličky zakončili atleti první část sezóny na vyškovském stadionu před prázdninami. Samozřejmě atletické soutěže pokračují dál, ale ve Vyškově je pauza.

Některé naše mladé naděje si tam vyzkoušely trať 400 metrů.

Ale jinak každý víkend pokračuje Vyškovská běžecké tour i se dvěma závody Vyškovské běžecké tour mládeže, takže je celý červenec co dělat.

Vyškov

Stela Tomanová po skvělém finiši zvítězila mezi ženami v běhu na 400 m časem 66,29.¨

Iveta Trojancová pak za ní doběhla na 400m těsně druhá v čase 66,81.

A ještě si na závěr dala i 200m překážek za 38,16.

Anička Halasová trochu ztuhla v nepříjemně vroucím vzduchu a skončila nakonec čtvrtá na 400 m časem 68,25.

Ale i ona skvěle zvládla 200m překážek 37,49.

Monika Trojancová trochu překopla prvních 200 m na trati 400m, ale nakonec to zvládla a ve výborném čase 74,84.

Výborně rozběhl také 400 metrů Matyáš Čapek, když vyhrál svůj rozběh v osobním rekordu 73,05.

Také Gabriel Provazník si dal čtyřstovku a do cíle se dostal časem 78,91.

Stejně tak tuto trať zvládl jeho bratr Rafael Provazník v čase 87,24.

V podstatě si všichni zaběhli osobní rekordy a budou mít z čeho pak dál vycházet.

Už ovšem beze mě, protože já kvůli zdravotním potížím již nezvládám vést dál jejich tréninky.

Příšerné vedro značně ovlivnilo výkony, ale je dobře, že se toho mládež nezalekla a srdnatě se pustila do souboje s časem na jednom ovále vyškovského stadionu.